پرده زبرا

پرده زبرا یکی از پرده‌های شکیل و باکیفیت بوده که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. این پرده ها از تور و پارچه تشکیل شده که به شکل راه راه‌های موازی افقی می باشد. این پرده‌ها ظرافت خاصی داشته و با ترکیب دو رنگ با یکدیگر می توانید جلوه ای شیک و خاص را به خانه خود ببخشید. پرده‌های زبرا مدل‌های مختلفی داشته که از جمله پرفروش ترین آنها می توان به این پرده‌ها طرح ساده، سرمه دوزی، دابل، چوب، کودک، چاپی، گلدار و پلیسه اشاره کرد.

پرده‌های زبرا علاوه بر زیبایی و حفظ حریم شخصی، دید شما را به محیط بیرونی کاهش نخواهد داد و شما می توانید از قسمت توری آن به طراحی فضای بیرون را تماشا کنید. پرده‌های زبرا دارای طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی است و شما می توانید به راحتی آن را با دکوراسیون‌های خانه خود هماهنگ کنید. یکی از ویژگی‌های مهم پرده‌های زبرا قابل شستشو بودن آنها می باشد از آن جا که پرده‌ها در جلوی پنجره نصب می شود همواره در معرض آلودگی و گرد و غبار بوده و قابل شستشو بودن پرده‌ها یکی از مزیت‌های آنها محسوب می شود.

روش اندازه گیری پرده زبرا

نوع پنجره و مکان نصب تاثیر زیادی بر روی ابعاد پنجره شما دارد. در صورتی که پنجره شما طاقچه دارد باید ابعاد پرده را اندازه گیری کرده و یک سانتی متر از آن کسر نمایید تا پرده به راحتی باز و بسته شود. همچنین می توانید نوع پرده را بزرگ تر از ابعاد پنجره گرفته تا پنجره و طاقچه را بپوشاند.

روش نصب پرده زبرا

نصب این پرده‌ها کار ساده ای است. این پرده ها را می توان به دو صورت نصب روی دیوار و نصب روی سقف نصب کنید. برای نصب این پرده‌ها نیاز به بست‌ها و پیچ‌های مخصوص است که می توانید به راحتی آن را تهیه نمایید. همچنین می توانید برای راحتی خودتان از نصاب پرده برای نصب پرده‌های خود استفاده کنید.

طرح و رنگ

این پرده‌ها تنوع زیادی در طرح و رنگ دارد. این پرده‌ها به صورت راه راه پارچه ای و توری بوده و می توانید رنگ‌های آن را با دکوراسیون خانه خود هماهنگ کنید. شما می توانید با مراجعه به سایت آرشام دکور انواع طرح‌ها و رنگ‌های این پرده‌ها را مشاهده کرده و مناسب ترین طرح‌ها را خریداری کنید.

قیمت پرده زبرا

این پرده‌ها از پارچه‌های مختلفی تشکیل شده که جنس و کیفیت این پرده‌ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت آن دارد. همچنین عواملی همچون طرح، نوع، مدل، متراژ، ساخت و … نیز باعث تغییر قیمت پرده‌های زبرا می شود. جهت اطلاع از قیمت به روز و دقیق این پرده‌ها می توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت با آرشام دکور تماس حاصل نمایید.

خرید پرده زبرا

پیش از خرید این پرده‌ها باید ابتدا پنجره‌های خانه خود را اندازه گیری کرده و سپس با توجه به رنگ دیوار و سایر عناصر موجود در فضا پرده ای مناسب را خریداری کنید. از دیگر عواملی که باید در هنگام خرید این پرده‌ها به آن توجه کنید جنس این پرده‌ها بوده تا باکیفیت و مرغوب باشند.

از دیگر محصولات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

پرده اقساطی _ پرده دی کی ـ پرده پانچی ـ پرده چاپی ـ پرده شید رول ـ پرده سیلوئت _ لمینت پارکت اقساطی _ کاغذ دیواری اقساطی ـ بازسازی اقساطی ـ کاغذ دیواری اتاق خواب ـ کاغذ دیواری راهرو ـ کابینت ام دی اف ـ کابینت گلاس ترک ـ کابینت ممبران ـ کابینت بولیشی و بلی اورتان ـ

امتیاز دهید
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ