سلخت ویلا کلاسیک

ساخت ویلا کلاسیک

قطعا زندگی در آپارتمان ها می تواند جذابیت های مختلفی را داشته باشد، اما این جذابیت ها تا زمانی وجود خواهند داشت، که تاکنون در خانه های ویلایی زندگی نکرده باشید. در سال های اخیر بسیاری از مردم کشورمان تصمیم گرفته اند تا به ساخت ویلاهای مختلف در محل زندگی خود یا خارج از شهر اقدام کنند. یکی از ویلاهای مدنظر اکثریت خانواده های مختلف جهان، ویلا کلاسیک می باشد. ساخت ویلا کلاسیک در سال های گذشته با افزایش قابل توجهی روبرو شده و همین مسئله تاثیر زیادی را در محبوبیت آن داشته است.

متقاضیانی که قصد دارند تا به ساخت ویلا در تهران، اطراف تهران و مناطق شمالی کشور بپردازند، باید اطلاعات زیادی را در رابطه با این سبک از ویلا سازی داشته باشند. آرشام دکور می تواند بهترین خدمات مشاوره ای و ساخت ویلا در سبک کلاسیک را ارائه دهد؛ خدمات خرید زمین، ساخت ویلا و و محوطه سازی اصولی آن.

خصوصیات ویلای کلاسیک

اولین مسئله ای که در ساخت ویلا کلاسیک به آن توجه می شود، خصوصیات آن است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. اولین ویژگی این سبک از ویلا سازی، وجود تقارن و تعادل در ساخت ویلا می باشد که قطعا حس خوبی را به شما منتقل می کند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به طراحی های مجلل، شلوغ و سلطنتی می باشید، ویلای کلاسیک بهترین گزینه است.

ویلای کلاسیک اغلب مناسب آن دسته از افرادی بوده که علاقه مند به حس گرم و آرامش هستند. نیاز است که بدانید، یکی دیگر از خصوصیات این دسته از ویلاها، استفاده از سنگ به عنوان مصالح اصلی در ساخت ویلای کلاسیک می باشد. ساخت مجسمه های باشکوه و همچنین آبنماهای سنگی از خصوصیات اصلی این سبک است.

همچنین طاق ها و نقش های برجسته نیز از اصلی ترین ویژگی های ویلای کلاسیک به شمار می رود. لازم به ذکر است که در ساخت ویلا کلاسیک از گچ گاری های پیچیده و بی نظیری استفاده می شود. پنجره های متقارن، فلاور باکس، پله های عریض، نرده های سنگی یا چوبی و … از اصلی ترین ویژگی های این سبک ویلاسازی هستند.

مراحل ساخت ویلا کلاسیک

پس از این که از خصوصیات ویلای کلاسیک مطلع شدید، نیاز است تا با برخی از مراحل ساخت ویلا کلاسیک آشنا شوید. نیاز است که بدانید، مراحل ساخت ویلاهای کلاسیک بسیار زیاد بوده و از پروسه نسبتا پیچیده ای برخوردار است. در همین راستا قصد داریم تا شما را با برخی از مراحل به صورت کلی آشنا کنیم.

گود برداری از اولین مراحل ساخت ویلا کلاسیک بعد از خرید زمین مناسب به شمار رفته که توسط تیم های حرفه ای آرشام دکور انجام می شود. پس از گود برداری نوبت به مرحله سفت کاری و پس از آن نازک کاری می رسد. در این مراحل تمامی پروسه های مربوط به تیغه کشی، آرماتور بندی، ساخت دیوار و … صورت می گیرد. این مراحل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و باید توجه ویژه ای به آن ها شود.

دکوراسیون داخلی ایده آل برای ویلا کلاسیک
پس از این مراحل انجام می شود. نمای ویلای شما با توجه به علاقه مندی ها و سبک ویلاسازی طراحی و اجرا می شود. نمای ویلا از مراحل مهمی بوده که در واقع جلوه اصلی ویلای شما را نمایان خواهد کرد. دکوراسیون داخلی نیز یکی دیگر از این مراحل بوده که با توجه به سبک ویلاسازی شما چیدمان خواهد شد.

پس از چیدمان دکوراسیون داخلی، محوطه سازی صورت گرفته که از اقلام تزئینی مختلفی در آن استفاده می شود. تمامی پروسه ساخت ویلا کلاسیک شامل موارد ذکر شده می شود.

ویلای کلاسیک کوچک

بسیاری از متقاضیان ویلاسازی با توجه به شرایط خود علاقه مند هستند تا به ساخت ویلا کلاسیک کوچک بپردازند. مجموعه هایی که در این زمینه فعالیت دارند، قطعا تلاش می کنند تا از تمامی ظرفیت های شما استفاده کرده و بهترین ویلا را به شما تحویل دهند. توجه داشته باشید که ساخت ویلاهای کلاسیک کوچک و اصطلاحا نقلی، نیازمند طراحی های اصولی تر و بهتری است.

ویلا کلاسیک بزرگ

ویلای کلاسیک بزرگ نیز به عنوان یکی دیگر از گزینه هایی به شمار رفته که اکثریت مجموعه های ساخت ویلا آن را پذیرش می کنند. در ویلاهای کلاسیک بزرگ، مجموعه های سازنده ویلا می توانند با داشتن فضای بیشتر، ایده های خلاقانه خود را به شکل بهتری پیاده سازی کنند. در این شرایط شما می توانید به شکل بهتری ویلای کلاسیک دلخواه خود را بسازید.

ویلا کلاسیک دوبلکس

ویلا کلاسیک دوبلکس نیز یکی دیگر از انواع ویلاهای کلاسیک بوده که دارای فرآیند ساخت نسبتا فشرده ای می باشد. این سبک از ویلاسازی ها، نیازمند طراحی و تمرکز بالایی بوده که تمامی این موارد را یک مجموعه مجرب می تواند رعایت کند. طراحی ویلا دوبلکس به دلیل پیچیدگی بیشتر این نوع ویلاها باید به وسیله مراکز ساخت ویلا صورت بگیرد. اگر بتوانید تمامی اصول مربوط به ویلا کلاسیک دوبلکس را رعایت کنید، قطعا نتیجه نهایی حاصل شده می تواند فوق العاده باشد.

ساخت ویلای کلاسیک با آرشا دکور

مجموعه تخصصی آرشام دکور به عنوان یکی از مراکز طراحی و اجرای ویلاهای کلاسیک است. این مجموعه تخصصی با به کار گیری افراد فوق حرفه ای در این زمینه توانسته است موفقیت های بزرگی را کسب کند. تمامی مردم تهران و شمال ایران می توانند با استفاده از خدمات آرشا دکور برای ویلای خود، نتیجه های ایده آلی را دریافت کنند. می توانید تنها با ایجاد ارتباط با بخش پشتیبانی این مجموعه، به دریافت خدمات با بهترین شرایط ممکن اقدام حتی با پرداخت اقساطی بخشی از هزینه ها اقدام کنید.

خدمات ساخت ویلا در آرشام دکور

ساخت ویلا مدرن

ساخت ویلا مدرن

محوطه سازی، آلاچیق و استخر

محوطه سازی، ساخت آلاچیق و استخر

بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا

بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا

خرید زمین برای ویلا مسکونی

خرید زمین برای ویلا مسکونی

امتیاز دهید
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ