کابینت آشپزخانه

کابینت و کمد دیواری

کابینت و کمد دیواری از اجزای مهم خانه به شمار می‌رود که در تمیزی و مرتب بودن خانه تاثیر بسیار زیادی دارد. کابینت‌ها ابزارهایی برای قرار دادن ظروف و لوازم موجود در آشپزخانه و کمدهای دیواری ابزاری برای قرار دادن لباس‌ها و سایر وسایل موجود در خانه می‌باشند. این دو محصول انواع مختلفی دارند و هر کدام از متریال‌های مختلفی ساخته شده اند.

انواع کمد دیواری از نظر جنس

 کمد دیواری ام دی اف

کمد دیواری‌های ام دی اف یکی از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین نوع کمد دیواری به شمار می‌روند. این نوع کمدها از خرده‌های چوب تهیه شده اند که بر روی آن یک لایه روکش برای زیبایی و پوشاندن عیب‌های ورق‌های ام دی اف استفاده شده است.

کمد دیواری هایگلاس

کمد دیواری هایگلاس از جمله زیباترین محصولات بوده که بر روی آن یک لایه روکش براق قرار گرفته است. این نوع کمد دیواری برای ساختمان‌های کوچک و ساختمان‌هایی که نور طبیعی کمی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع کمد دیواری از نظر باز شدن

کمد دیواری کشویی

کمد دیواری‌های کشویی به فضای کمی برای باز شدن نیاز داشته و از این طریق بهترین گزینه برای آپارتمان‌های کوچک به شمار می‌رود. این نوع کمد دیواری‌ها را می‌توان در راهروهای باریک و فضاهای کوچک نیز نصب کرد.

کمد دیواری بازشو

از آن جا که درب کمد دیواری بازشویی به صورت کامل باز می‌شود، دسترسی به لوازم داخل آن راحت‌تر می‌باشد. این نوع کمد دیواری برای آپارتمان‌های بزرگ گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

انواع کابینت

کابینت ام دی اف

کابینت‌های ام دی اف از ذرات غیر قابل استفاده چوب بدست می‌آیند که در دستگاه‌های مخصوص فشرده شده و محصولی بسیار مقاوم تولید می‌شود. کابینت‌های ام دی اف در دو نوع مات و براق به بازار عرضه می‌شود.

کابینت هایگلاس

کابینت‌های هایگلاس از جنس ورق‌های ام دی اف بوده که دارای یک لایه روکش براق هستند که برای آشپزخانه کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع کابینت‎ها طرفدارن زیادی را در بازار به خود جذب کرده است.

کابینت ممبران

کابینت‌های ممبران نیز از ام دی اف خام تهیه شده اند که بر روی آن با استفاده از دستگاه های سی ان سی طرح هایی حکاکی شده و سپس یک لایه ممبران بر روی آن وکیوم می‌گردد.

کابینت تمام چوب

کابینت تمام چوب همان طور که از نام آن مشخص است، متریال اصلی آن عنصر چوب می‎باشد. این نوع کابینت‌ها به دلیل نزدیکی به طبیعت فضا را گرم و صمیمی خواهد کرد.

خرید کابینت و کمد دیواری

برای خرید کابینت و کمد دیواری برای ساختمان خود ابتدا باید به سبک ساختمان توجه کرده و متناسب با آن یکی از انواع کابینت‌ها و کمدهای دیواری را خریداری کنید. جهت سفارش طرح و رنگ دلخواه خود می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

 

آرشام دکور
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ