پرده دی کی

پرده دی کی برای نخستین بار در کارخانه بریلنت ترکیه طراحی و ساخته شد. ریل این پرده ها شبیه به کانال پرده عمودی می باشد. این پرده ها به صورت دو تکه به بازار عرضه شده و خریداران زیادی را به خود جذب کرده است. پرده های دی کی از جمله پرده های وارداتی بوده که به شکل عمودی نصب می شود و به راست و چپ جمع می گردد.

ساختار این پرده ها شبیه به لوردراپه های قدیمی بوده و قطعه های عمودی دارد که داخل یک کانال واقع شده و به وسیله یک زنجیر می توان آن را باز و بسته کرد. این پرده ها به خوبی فضای داخلی را پوشش داده و نیازی به نصب حریر در زیر آن نمی باشد که از این طریق باعث کاهش پارچه مصرفی و در نتیجه هزینه می شود. این پرده ها را هم می توان به صورت تک رنگ تهیه کرده و هم می توان دو رنگ را با یکدیگر ترکیب کرده و هارمونی جالبی را ساخت.

قیمت پرده دی کی

این پرده ها از کنار هم قرار گرفتن تکه های مختلف در کنار یکدیگر تشکیل شده است به همین دلیل قیمت این نوع پرده ها کمی گران تر می باشد. ابعاد این پرده ها با یکدیگر متفاوت بوده که این امر نیز باعث تغییر قیمت این پرده ها شده است. از جمله دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این پرده ها می توان به کیفیت پارچه مصرفی، نوع دوخت، جنس پارچه، طرح و مدل آن و … اشاره کرد.

خرید پرده دی کی

پرده ها از جمله عناصری هستند که علاوه بر حفظ حریم شخصی، دکوراسیون خانه شخصی شما را نیز زیباتر خواهد کرد. این پرده ها در طرح ها و رنگ های مختلفی بوده که نوع و مدل آن با توجه به سلیقه و ترکیب دکوراسیون شما انتخاب می شود. برای خرید این پرده ها بهتر است که با یک متخصص مشورت کرده و این پرده ها را از فروشگاه ها و سایت های معتبر خریداری نمایید.

طرح پرده دی کی

این پرده ها دارای طرح های آماده در بازار است و شما می توانید مطابق با رنگ های به کار رفته در خانه خود مناسب ترین رنگ را خریداری کنید. همچنین طرح و رنگ چاپ شده بر روی این پرده ها را می توان به صورت خاص و منحصر به فرد سفارش دهید. برای این کار نیاز به عکس های باکیفیت و مناسب می باشد تا در هنگام چاپ کیفیت آن کاهش پیدا نکند.

ابعاد و ضخامت پرده دی کی

این پرده ها این قابلیت را دارد که برای انواع پنجره ها سایز بندی شود. اندازه گیری و تنظیم کردن ابعاد این پرده ها کار سختی نبوده و زمان زیادی نیاز ندارد. جهت سفارش پرده برای پنجره های خانه خود باید ابعاد پنجره ها را گرفته و یک الی دو میلیمتر به آن اضافه کنید.

از دیگر محصولات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کاغذ دیواری اقساطی ـ کابینت اقساطی ـ پرده اقساطی – لمینت پارکت اقساطی ـ بازسازی اقساطی _ کاغذ دیواری راهرو ـ کابینت ام دی اف ـ کابینت گلاس ترک ـ

امتیاز دهید
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ