کابینت گلاس ترک

آرشام دکور

کابینت گلاس ترک

کابینت‌ها از جمله اصلی ترین بخش هر آشپزخانه محسوب می شود که انتخاب صحیح و درست آنها تاثیر زیادی بر روی دکوراسیون آشپزخانه شما خواهد گذاشت. کابینت‌های گلاس ساخته شده از ورق های ام دی اف با روکش‌های براق و درخشان است. تنها تفاوت کابینت گلاس ترک با کابینت‌های ام دی اف درخشندگی و براق بودن آنها می باشد. روکش‌های موجود بر روی این کابینت‌ها باعث استحکام و مقاومت این کابینت‌ها شده است.

روکش‌های پلکسی کابینت‌های گلاس باعث افزایش نور آشپزخانه خواهد شد. این کابینت‌ها مقاومت بالایی داشته و در مقابل هر گونه ضربه و خراش کیفیت خود را حفظ خواهد کرد. این کابینت‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود بوده و شما می توانید مطابق با سلیقه و نوع دکوراسیون آشپزخانه خود مناسب ترین کابینت را انتخاب نمایید.

نحوه تشخیص کیفیت کابینت گلاس

همان طور که عنوان کردیم، کابینت‌های گلاس دارای روکشی براق بوده و نور را به راحتی از خود عبور می دهد. در صورتی که کابینت گلاس از کیفیت بالایی برخوردار باشد نور را به راحتی منعکس کرده و نور تشکیل شده در کابینت‌ها مواج نمی باشد. از جمله دیگر روش‌های تست کیفیت این کابینت‌ها عدم وجود تن رنگ پرتغالی در این کابینت‌ها می باشد. روش دیگری نیز برای تست این کابینت‌ها وجود دارد که کار تخصصی بوده و توسط افراد باتجربه سنجیده می شود به همین دلیل بهتر است که کابینت‌های خود را از فروشگاه‌های قابل اعتماد خریداری نمایید.

مزایای کابینت گلاس

سطح صاف و صیقل کابینت‌های گلاس نور را به راحتی از خود عبور داده و باعث روشن تر شدن محیط آشپزخانه می شود.

ظاهر کابینت‌های گلاس ساده و در عین حال بسیار شیک و مدرن می باشد.

سطح صاف این کابینت‌ها باعث سهولت در تمیز کردن سطح آن شده است.

کابینت‌های گلاس در طرح و رنگ‌های مختلف موجود بوده و به راحتی با دیگر اجزای آشپزخانه هماهنگ می شود.

روکش موجود بر روی این کابینت‌ها استحکام و مقاومت آنها را چندین برابر کرده است.

این کابینت‌ها آب را از خود نفوذ نداده و از این رو عمری طولانی دارد.

قیمت کابینت گلاس ترک

قیمت کابینت‌های گلاس ترک به راحتی و مطابق با متراژ آن قابل تعیین نمی باشد و قیمت این کابینت‌ها بر اساس قیمت تمام شده برآورد می شود. از جمله عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت کابینت‌های گلاس ترک می توان به ابزار و یراق به کار رفته در ساخت، متریال‌های این محصول، متراژ آنها و … اشاره کرد.

رنگ بندی کابینت گلاس ترک

کابینت‌های گلاس دارای رنگ بندی زیادی است و معمولا افراد برای انتخاب رنگ این کابینت‌ها به رنگ دکوراسیون آشپزخانه خود توجه می کنند. همچنین برخی از افراد نیز بر اساس سلیقه و رنگ مد سال رنگ کابینت‌های خود را انتخاب می نمایند. رنگ سفید از جمله پرطرفدارترین رنگ‌های این کابینت‌ها محسوب می شود ولی بهتر است برای انتخاب رنگ این کابینت‌های آشپزخانه خود با یک متخصص مشورت کنید.

خرید کابینت گلاس ترک

از آن جا که کابینت‌ها تاثیر زیادی بر روی نمای آشپزخانه شما دارد بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگ آنها دقت زیادی نموده و از افراد متخصص کمک بگیرید. همچنین کیفیت و نوع ساخت کابینت‌های گلاس با یکدیگر متفاوت است به همین دلیل توصیه می شود کابینت مورد نظر خود را از سایت‌ها و فروشگاه های معتبر خریداری نمایید.

آرشام دکور خدمات خرید اقساطی کابینت  و بازسازی اقساطی هم ارائه می دهد که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده نمائید.

از دیگر محصولات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کابینت ام دی اف ـ کابینت گلاس ایرانی ـ کابینت ممبران ـ کابینت بولیشی و بلی اورتان ـ کابینت نئوکلاسیک ـ کابینت تمام چوب