آشپزخانه دیزاین شده با کابینت پلی گلاس

کابینت پلی گلاس

کابینت‌های پلی گلاس از سبک کابینت مدرن می باشند و از ام دی اف‌های خام ساخته می‌شوند. این نوع کابینت هم از نظر اسمی و هم از نظر مواد تشکیل دهنده شباهت زیادی به کابینت هایگلاس دارد. تنها تفاوت کابینت‌های پلی گلاس و هایگلاس، در روکش بیرونی آنها است. روکش کابینت‌های پلی گلاس به دلیل مواد سازنده آن دارای مقاومت و استحکام بالایی است و در برابر ضربه و خط و خش کاملا مقاوم است. ورقه‌های پلی گلاس به صورت کلی از پلیمرهای بسیار براق ساخته شده و شبیبه شیشه هستند. این نوع ورق‌ها نسبت به شیشه وزن بسیار کمتر اما در مقایسه با ورق هایگلاس استحکام خیلی بیشتری دارند.

نمونه کارهای کابینت پلی گلاس سبک مدرن طراحی شده توسط آرشام دکور

فرم ثبت سفارش

  خرید به صورت اقساطی

  مزایای پلی گلاس

  همانطور که در بالا به مزیت‌های کابینت لمی گلاس اشاره کردیم، حالا وقت آن است که به معرفی مزیت‌های کابینت پلی گلاس بپردازیم.

  • استفاده از روکش‌های پلی استر و لبه‌های ملامینه درب کابینت موجب شده تا ویژگی‎های خاص و منحصر به فرد این نوع کابینت حفظ گردد.
  • سطح کابینت پلی گلاس آنتی باکتریال است و امکان رشد قارچ و باکتری در آن وجود نخواهد داشت.
  • کابینت‌های پلی گلاس ضد خط و خش بوده و در مقابل نور خورشید تغییر رنگ نمی‌دهد. وزن این کابینت بسیار سبک و مقاوم است و دارای سطح براق و شیشه‌ای می‌باشد.

  معایب کابینت پلی گلاس

  کابینت پلی گلاس همانند دیگر کابینت‌ها علاوه بر مزایا، دارای معایب و محدودیت‌هایی است. گران بودن قیمت آن نسبت به دیگر کابینت‌ها از معایب آن به حساب می‌آید. استفاده از ام دی اف و روکش پلی استر و ملامین، منجر به افزایش قیمت آن خواهد شد. ساخت و تولید کابینت‌های پلی گلاس نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد که در صورت نادیده گرفتن جزئیات و ظرافت کار منجر به کاهش کیفیت آنها می‌گردد.

  در آرشام دکور می توانید بیشترین تنوع در ساخت و طراحی انواع کابینت آشپزخانه در سبک های مدرن پلی گلاس را بیابید. علاوه بر آن ما برای مشتریان خود امکان خرید اقساطی کابینت را نیز اضافه کرده ایم. تمامی مدل های کابینت دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند و می توانید با اطمینان خاطردکوراسیون آشپزخانه خود را نونوار کنید.

  مشاوره رایگان
  ×

  ارسال پیام در واتس‌اپ

  × واتس‌اپ