کاغذ دیواری اتاق خواب

آرشام دکور

کاغذ دیواری اتاق خواب

امروزه استفاده از کاغذ دیواری رواج زیادی پیدا کرده و طرفداران زیادی را در بین طرحان دکوراسیون به خود جذب کرده است. انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اهمیت زیادی دارد که در این بین انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است. کاغذهای دیواری این قابلیت را دارند تا طرح مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت چاپ نمایند.

بهتر است دقت زیادی را در انتخاب کاغذ دیواری ای مناسب برای اتاق خواب خود به خرج داده و رنگ و طرح آن را مطابق با سبک و تم دکوراسیون اتاق خواب خود انتخاب کنید و برای آرامش بخش بودن فشای اتاق خواب خود از رنگ‌های ملایم استفاده نمایید. شما با استفاده از کاغذهای دیواری می توانید نواقص دیوارها و سقف اتاق خود را پوشانده و دکوراسیون آن را زیباتر نمایید. از جمله انواع کاغذهای دیواری اتاق خواب می توان به کاغذ دیواری مدرن، کلاسیک، برجسته، طرح دار، چاپی و … اشاره کرد.

طرح کاغذ دیواری اتاق خواب :

اتاق خواب قسمتی از خانه است که شما پس از طی یک روز پر از استرس و سخت به آن پناه می برید به همین دلیل باید در انتخاب طرح و رنگ آن دقت زیادی کنید. امروزه طرح‌های کاغذهای دیواری روزانه افزایش یافته و انتخاب را برای افراد سخت می کند به همین دلیل باید طرحی ملایم و آرامش بخش را برای اتاق خواب خود خریداری کنید. یکی از مزیت‌های کاغذ دیواری این است که شما می توانید طرح مورد نظر خود را بر روی آن چاپ کنید که هر فرد می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود طرحی مناسب را برای کاغذ دیواری اتاق خود سفارش دهید.

خرید کاغذ دیواری :

در هنگام خرید کاغذ دیواری باید توجه زیادی به جنس آن کنید. کاغذهای دیواری باید مقاومت بالایی در برابر ضربه و نم و رطوبت داشته باشد تا به مرور خراب نشود. همچنین طرح و رنگ آن ها را مطابق با علم روانشناسی رنگ‌ها انتخاب کنید تا خریدی مناسب داشته باشید. برای این کار بهتر است کاغذ دیواری مورد نظر خود را از سایت‌ها و فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. برای انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خود می توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس گرفته تا به شما در انتخاب طرح و رنگی مناسب کمک کنند.

بهترین کاغذ دیواری اتاق خواب :

تنوع در طرح و رنگ کاغذهای دیواری اتاق خود ممکن است باعث سردرگمی شما شود. همان طور که می دانید اتاق خواب حریم خصوصی هر شخص به شمار می رود و باید به گونه ای باشد که علاوه بر فراهم کردن فضایی مناسب برای خواب، نیازهای شما را نیز فراهم نماید. رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب نباید درخشان و تند بوده و باید کاملا آرامش بخش باشد. از جمله رنگ های پرطرفدار در اتاق خواب می توان به رنگ‌های آبی، طوسی، طلایی، سفید و آجری اشاره کرد.

نصب کاغذ دیواری :

نصب کاغذ دیواری یکی از مراحل بسیار مهم است. برای این کار باید تخصص و تجربه لازم را داشته و دقت زیادی کنید تا حباب زیر آن ایجاد نشود. همچنین نصب کاغذ دیواری تاثیر زیادی بر روی کیفیت کاغذ دیواری شما خواهد گذاشت به همین دلیل بهتر است که نصب آن را به افراد متخصص و مجرب بسپارید.

قیمت کاغذ دیواری :

کاغذ دیواری طرح‌های زیادی داشته و انواع مختلفی دارد. متریال‌های به کار رفته در ساخت کاغذهای دیواری با یکدیگر متفاوت بوده و به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت. متراژ، جنس، ضخامت کاغذ دیواری و … نیز نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کاغذ دیواری محسوب می شود.

از دیگر خدمات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کاغذ دیواری اقساطی ـ بازسازی اقساطی ـ کاغذ دیواری پذیرایی ـ کاغذ دیواری راهرو ـ کاغذ دیواری اتاق کودک ـ کاغذ دیواری چاپی _ پرده اقساطی _ پرده دی کی ـ پرده پانچی ـ پرده چاپی ـ پرده شید رول ـ پرده سیلوئت _ لمینت پارکت اقساطی _ خرید اقساطی کابینت

×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ