کاغذ دیواری راهرو

آرشام دکور

کاغذ دیواری راهرو

در صورتی که تصمیم گرفتید که دیوارهای راهرو را با کاغذ دیواری بپوشانید باید به شما بگوییم که مهترین تصمیم را گرفته اید. کاغذ دیواری راهرو نیز مانند دیگر کاغذهای دیواری تنوع بالایی در طرح و رنگ دارد. از آن جا که راهرو از جمله قسمت هایی است که هر شخص به محض ورود آن را مشاهده می کند، باید به صورت کاملا هوشمندانه انتخاب گردد. سبک کاغذ دیواری راهرو باید متناسب با سبک دکوراسیون سالن پذیرایی انتخاب شود تا با یکدیگر هماهنگی داشته باشد.

کاغذ دیواری یکی از متریال‌های مهم در طراحی دکوراسیون است زیرا بیشترین فضا و سطح را پوشش داده و تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی دکوراسیون ساختمان شما خواهد گذاشت به همین دلیل باید در انتخاب طرح و رنگ آن توجه زیادی نمایید. راهرو در ساختمان از جمله ساده ترین بخش‌های ساختمان به شمار می رود که لوازم زیادی در آن وجود ندارد به همین دلیل باید کاغذ دیواری ای مناسب برای آن انتخاب شود تا فضا را از حالت یکنواختی خارج کند.

رنگ کاغذ دیواری راهرو :

با توجه به این که راهرو فاقد پنجره می باشد، بهتر است که از رنگ‌های روشن برای این بخش استفاده کرد تا فضای راهروی شما را روشن تر کند. همچنین رنگ کاغذ دیواری این بخش از ساختمان باید با سایر قسمت‌های ساختمان هماهنگ باشد تا هارمونی خاصی را ایجاد کند.

قیمت کاغذ دیواری :

کاغذ دیواری برای راهرو باید از جنس مرغوبی انتخاب شود به همین دلیل قیمت بالاتری نیز است. متریال‌های های به کار رفته در انتخاب این نوع کاغذهای دیواری با یکدیگر متفاوت بوده و جنس و نوع آن ها با یکدیگر فرق دارد بنابراین قیمت‌های آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است. از جمله دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کاغذهای دیواری برای راهرو می توان به متراژ کاغذ دیواری، نوع آن، ضخامت و … اشاره کرد.

ابعاد کاغذ دیواری :

ابعاد کاغذ دیواری بسیار زیاد بوده و شما می توانید با توجه به نیاز خود ابعادی مناسب را سفارش دهید. کاغذهای دیواری به صورت رولی به فروش می رسد و از اندازه‌های استانداردی برخوردار است و شما می توانید به راحتی کاغذ دیواری مناسب با ساختمان خود را خریداری کنید.

خرید کاغذ دیواری :

از آن جا که قرار است سطح وسیعی از خانه شما با استفاده از کاغذهای دیواری پوشیده شود باید توجه زیادی به طرح و رنگ و از همه مهم ترین جنس و کیفیت آن نمایید. از این رو باید شناخت کاملی بر روی کاغذ دیواری و انواع آن پیدا کرده و محصولی با کیفیت و هماهنگ با دکوراسیون ساختمان خود خریداری کنید. در صورت نیاز می توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان آرشام دکور تماس گرفته تا شما را با انواع کاغذهای دیواری و قابلیت های آن آشنا کنند.

نصب کاغذ دیواری :

کاغذهای دیواری برای نصب نیاز به زیرسازی دارند و هر نوع کاغذ دیواری ای باید زیرسازی جداگانه داشته باشند. در صورتی که زیرسازی به درستی انجام نشود ممکن است میزان چسبندگی و مقاومت کاغذ دیواری کاهش پیدا کند به همین دلیل بهتر است برای نصب آن از یک متخصص کمک بگیرید. همچنین پس از انجام زیرسازی، نحوه چسباندن کاغذ دیواری بر روی سطح دیوار نیز بسیار حساس بوده و باید به گونه ای چسبانده شود تا هیچ حبابی در زیر آن ایجاد نشود. در نتیجه توصیه می شود که نصب کاغذ دیواری را به افراد ماهر و باتجربه بسپارید.

از دیگر خدمات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کاغذ دیواری اقساطی ـ بازسازی اقساطی ـ کاغذ دیواری اتاق خواب ـ کاغذ دیواری راهرو ـ کاغذ دیواری اتاق کودک ـ کاغذ دیواری چاپی _ پرده اقساطی _ پرده دی کی ـ پرده پانچی ـ پرده چاپی ـ پرده شید رول ـ پرده سیلوئت _ لمینت پارکت اقساطی _ خرید اقساطی کابینت

×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ