مهندس امیر توسلی کیا؛ موسس برند آرشام دکور

مهندس امیر توسلی کیا متولد سال 1368 در شهر تهران، میباشد. ایشان در سال 1383، همزمان با تحصیلات دانشگاهی، وارد صنعت طراحی و ساخت کابینت شد. در طول سال‌ها فعالیت در این حوزه، تجربه‌های ارزشمندی را کسب کرد و در دوره 90 تا 92، در زمینه فروش مدل‌های مختلف کابینت نیز فعالیت خود را گسترش داد.

در اواخر سال 1392، مهندس امیر توسلی کیا اولین نمایشگاه کابینت را در منطقه غرب تهران برگزار کرد. با توجه به تجربیات غنی خود در این حوزه، توانست به عنوان یکی از بازاریابان و طراحان برجسته در زمینه طراحی و اجرای کابینت و کمد دیواری شناخته شود.

در سال 1396، مهندس امیر توسلی کیا فرزندی به دنیا آورد و به مناسبت این رویداد، برند آرشام دکور را تأسیس کرد. طی این سال‌ها، با مدیریت امیر توسلی کیا، برند آرشام دکور توانست رضایت مشتریان خود را در زمینه طراحی و اجرای انواع کابینت و دکوراسیون داخلی جلب کند. از سال 1401، ایشان در صنعت ساختمان و ساخت ویلا فعالیت خود را توسعه داده و با بهره‌گیری از مهارت‌های مهندسی خود، در این حوزه نیز پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده است. فعالیت و خدمات موفق برند آرشام دکور با مدیریت جناب آقای امیر توسلی کیا:

گواهی نامه ها و افتخارات جناب مهندس امیر توسلی کیا

برند آرشام دکور

سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001

یک استاندارد عمومی سیستمی می باشد که تاکید بر رضایت مشتری ، بهبود مستمر و مدیریت کیفیت دارد . این سیستم با تمرکز بر فرآیندهای کلیدی ، موجب شناسایی نقاط ضعف سازمان شده و با تکنیک های موجود ، قادر به ریشه یابی و حل آنها خواهد بود . سازمانهای دارای این سیستم ، از مدیریتی خود ارزیاب برخوردارند که قادر خواهد بود تا هر نوع سلیقه ای را در مشتریان شناسایی و با تمرکز بر آنها ، رضایت مشتریان را تا حد وسیعی پوشش دهد .

سیستم سنجش رضایت مشتریان ISO 1004

چارچوبی بین المللی برای سیستم مدیریت پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتریان است . این استاندارد راهنمایی است در ارتباط با طرح و برنامه ریزی و اجرای آن در جهت ارتقای سطح رضایت مشتریان که باعث می گردد که سازمان بر اساس طبقه بندی نیازهای مشتریان و مبتنی بر قواعد و الزامات این استاندارد ، در جهت بالا رفتن هر چه بیشتر رضایت مشتریان ، به فعالیت های خود ادامه دهد .

استاندارد بین المللی ارزش گذاری برند ISO 10668

این استاندارد ، تعیین کننده الزاماتی پیرامون رویه ها و روش های اندازه گیری ارزش مادی برند می باشد . در این استاندارد ، چارچوبی برای ارزش گذاری برند مشخص می شود . از قبیل اهداف ، مبناها ، رویکردها ، روش های ارزش گذاری و یافتن داده ها و فرضیات کیفی را در بر می گیرد . همچنین روش های گزارش دهی درباره نتایج ارزش گذاری را نیز تعیین می کند . تأمین منابع مالی ، برنامه ریزی استراتژیک ، مدیریت برند و … از مهمترین اهداف این استاندارد می باشد .

استاندارد بین المللی ایمنی و بهداشت شغلی ISO45001

این استاندارد با عنوان استاندارد بین المللی ایمنی و بهداشت شغلی معرفی شد و شامل الزامات و قوانینی است که به سازمان ها کمک کند، محیط کاری ایمن تری داشته باشند و بتوانند با این اصول میزان ریسک های ناشی از کار را کاهش دهند و همچنین سازمان ها بتوانند موضوع بهداشت و رفاه کارکنان را جدی تر پیگیری کنند. در متن استاندارد ISO 45001:2018 هدف استاندارد این گونه تعریف شده است: هدف سیستم مدیریت OH&S توانمندسازی سازمان در فراهم آوردن محل های کار سالم و ایمن، پیشگیری از آسیب ها و بیماری های مرتبط با کار و بهبود مداوم عملکرد ایمنی سازمان است.

گواهینامه IMS سیستم مدیریت یکپارچه

گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه ، بیانگر استقرار چند سیستم مدیریتی در یک مجموعه بصورت یکپارچه و همزمان مبتنی بر اهداف سازمان طرح ریزی و استقرار می یابد . این سیستم حاصل طراحی و اجرای یک فرایند مدیریت واحد در اثبات تطبیق سیستم های مدیریتی با الزامات استانداردهای مرجع بر اساس مقررات موسسات اعتبار دهنده بین المللی می باشد . از مزایای ایجاد این سیستم در سازمان ، می توان به کاهش هزینه های استقرار ، ممیزی و نگهداری سیستم ها ، ایجاد یکنواختی در فعالیت زیر سیستم ها ، تمرکز سازمان داره کننده ، کاهش تعداد اجرای ممیزی و … اشاره نمود دارنده این گواهینامه در زمینه طراحی ساخت واجرای کابینت ودکوراسیون داخلی در سطح کشور می باشد

سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001

این استاندارد ، الزاماتی در رابطه با سیستم های زیست محیطی را تبیین می کند که بخش عمده آن شامل ساختار سازمانی ، منابع لازم ، برنامه ریزی فعالیت ها ، تشریح مسئولیت ها ، تعیین روش ها و نحوه اجرای صحیح کار در راستای حفظ محیط زیست را شامل می گردد . در واقع استاندارد، تضمین کیفیت محصول و ارائه خدمات را به لحاظ هماهنگی با الزامات زیست محیطی و حفظ آن را بیان می نماید.

تصاویری از جناب مهندس امیر توسلی کیا و شوروم شرکت آرشام دکور

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

11 − نه =

نوشتهٔ پیشین
مقایسه کابینت های گلاس و نئوکلاسیک
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ