پرده شید رول

آرشام دکور

پرده شید رول

پرده  شید رول از جمله پرده های کرکره ای یا بالارو است که به دلیل تنوع در طرح و رنگ و نصب آسان و راحت طرفدارن زیادی در بین محیط هایی مانند ساختمان های تجاری، مسکونی، هتل ها و … پیدا کرده است. این پرده ها ساختاری ساده داشته و به همین دلیل عمری طولانی دارد.در گذشته از پرده ها برای حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی استفاده می شد ولی امروزه پرده ها علاوه بر این موارد جنبه زیبایی نیز داشته و از آن برای زیباتر و جذاب تر کردن خانه نیز استفاده می شود. در عصر کنونی پرده های زیادی در انواع طرح ها ومدل ها به بازار عرضه شده است که در این میان پرده های شید رول یکی از بهترین و پرطرفدارترین پرده ها به شمار می رود.

پرده  شید رول از نظر نوع پارچه به سه دسته تقسیم می شود. شیدهای پارچه ای پوشش بیشتری داشته و نور بیشتری را از خود عبور می دهد. شیدهای سیلوئت ضخامت بیشتری داشته و نور را از خود عبور نمی دهد . شیدهای بامبو از جنس حصیر بامبو بوده و می توان بر روی آن عکس و طرح دلخواه خود را چاپ کرد. پرده های شید وزن کمی داشته و از این رو نصب و اجرای آن راحت می باشد. این پرده ها را می توان با دیگر عناصر فضا هماهنگ کرده و هارمونی زیبایی را ایجاد کرد.

نحوه اجرای پرده شید

پرده های شید دارای زنجیره ای در راست و یا چپ خود به دلخواه مشتری هستند که با استفاده از آن می توانید پرده را بالا برده و یا پایین بیاورید. این پرده ها در دو نوع دستی و اتوماتیک موجود است که می توانید از نوع مات که نور را از خود عبور نمی دهد و یا شفاف که نور را از خود عبور داده و باعث روشن تر شدن فضا می شود، استفاده کنید.

ویژگی پرده شید رول

  • پرده های شید را می توان به راحتی نصب و اجرا کرد.
  • این پرده ها قابل نصب بر روی دیوار و سقف می باشند.
  • جنس این پرده ها از پلی استر است.
  • زنجیر بالا و پایین بردن این پرده ها به دلخواه در سمت چپ و راست قابل نصب می باشد.
  • این پرده ها به دو صورت دستی و خودکار قابل باز و بسته شدن است.

قیمت پرده شید رول

پرده های شید رول قیمت های متفاوتی دارد. قیمت این پرده ها به عواملی همچون جنس پرده، نوع دوخت آن، رنگ و طرح، متراژ و … بستگی دارد. جهت استعلام قیمت دقیق این پرده ها می توانید با گروه آرشام دکور تماس گرفته تا کارشناسان فروش ما شما را از قیمت دقیق این محصول آگاه کنند.

ابعاد پرده رول شید

اندازه و ابعاد پرده های شید قابل سفارش می باشد. برای این کار شما باید ابعاد پنجره های خانه خود را اندازه گیری کرده و سپس طرح و رنگ خود را انتخاب نمایید.

از دیگر محصولات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کاغذ دیواری اقساطی ـ کابینت اقساطی ـ پرده اقساطی – لمینت پارکت اقساطی ـ بازسازی اقساطی _ کابینت ام دی اف ـ کابینت گلاس ترک ـ کابینت ممبران

×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ