آشپزخانه دیزاین شده با کابینت لمی گلاس

کابینت لمی گلاس

با توجه به آپارتمان نشین شدن اغلب افراد، امروزه با کمبود فضای آشپزخانه مواجه هستیم. در طراحی کابینت‌ها باید تغییر و تحولاتی به وجود بیاید که متناسب با این محدودیت‌ها باشد. کابینت لمی گلاس و پلی گلاس آمدند تا بتوانند این محدودیت‌ها را برطرف نمایند. کابینت لمی گلاس، همانند کابینت هایگلاس است که از ام دی اف خام ساخته می‌شود اما دارای رویه‌ای متفاوت است. همانطور که از نام لمی گلاس برمی‌آید، این مدل کابینت جزء خانواده گلاس براق و در سبک کابینت مدرن است. ورق لمی گلاس که بر روی ام دی اف به کار برده می‌شود، اصولاً از جنس pvc است. استفاده از ورق‌های پی وی سی، موجب بالا رفتن استحکام این کابینت نسبت به کابینت هایگلاس می‌شود.

نمونه کارهای کابینت لمی گلاس طراحی شده توسط آرشام دکور

فرم ثبت سفارش

  خرید به صورت اقساطی

  مزیت‌های لمی گلاس

  در چند سال گذشته تمایل و علاقه افراد به ساخت انواع کابینت آشپزخانه سبک مدرن خیلی بیشتر از کابینت‌های سنتی است. به همین دلیل کابینت‌های براق با سطح صاف و بدون حکاکی و کنده کاری با استقبال زیاد مواجه شدند. کابینت لمی گلاس هم از نمونه‌های پرطرفداری هستند که مزایای فراوانی دارند که برخی از آنها عبارتند از:

  • ساخت کابینت به نحوی است که همه بخش‌های آن از ورق ام دی اف تشکیل شده به همین دلیل نم و رطوبت به راحتی در آن نفوذ نمی‌کند.
  • روکش‌های pvc به کار رفته در آن به صورت خیلی مطلوبی در برابر نم، رطوبت، خراش و ضربه مقاوم می‌باشد.
  • تنوع رنگ کابینت لمی گلاس بسیار بالا بوده و متناسب با هر نوع سبک دکوراسیون می‌توان آنها را انتخاب نمود.
  • این نوع کابینت در اثر تابش نور مستقیم خورشید تغییر رنگ نخواهد داد.
  • پلاستیک‌های استفاده شده که در ساخت ام دی اف این کابینت به کار برده می‌شود، به راحتی قابل بازیافت بوده و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌آورد.

  معایب لمی گلاس

  با توجه به مزایای متعدد کابینت لمی گلاس و پلی گلاس برخی نقاط منفی در آن قابل رویت است که شامل موار زیر می‌شود.

  • قیمت کابینت‌های لمی گلاس گران‌تر از کابینت هایگلاس و پلی گلاس است.
  • سطح براق این کابینت خیلی زود لکه گرفته و نیاز به تمیز کاری مداوم دارد.
  • به کارگیری ورق های نامطلوب ام دی اف و اجرای نادرست آن تاثیر خیلی منفی بر کیفیت کار خواهد داشت.

  آرشام دکور آماده است تا انواع کابینت لمی گلاس با طرح و مدل های متنوع را برای شما طراحی و اجرا کند. این مجموعه برای سهولت خرید مشتریان خود، امکان خرید اقساطی کابینت را نیز فراهم کرده است.

  مشاوره رایگان
  ×

  ارسال پیام در واتس‌اپ

  × واتس‌اپ