بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا

بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا

شرایط آب و هوایی ایران در مناطق مختلف باعث شده تا روز به روز به شمار ویلاهای در حال ساخت افزوده شود. هر ساختمانی مانند ویلا پس از گذشت چند سال دیگر عملکرد قبل را ندارد و نیاز به بازسازی خواهد داشت و یا به اشتیاق صاحب ویلا برای تغییر دکوراسیون و محوطه سازی ویلا دستخوش تغییرات بازسازی می شود.

بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا، می تواند باعث زیبایی ویلاهای مسکونی شود و همچنین ارزش مادی و مالی آن ها را بالاتر ببرد. به همین خاطر اگر چند سال از قدمت ساخت ویلای قدیمی شما گذشته است، بهتر است که به فکر بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا باشید. 

مجموعه آرشام دکور آماده است تا تمامی تغییرات و بازسازی یا تغییر دکوراسیون ویلای شما را با بهترین متد ها و سبک های روز بعهده بگیرد. این مجموعه برای مشتریان خود خدمات اقساطی نیز در نظر گرفته تا مشکلات بودجه مشتریان برطرف شود و بتوانند بهترین ها را در بازسازی و ساخت ویلا داشته باشند.

بازسازی ویلا و مراحل آن

در صورتی که بیش از 10 سال از قدمت ساخت ویلا گذشته باشد یا به هر دلیلی صاحب ویلا، قصد تغییر سبک دکوراسیون داخلی و خارجی و محوطه ویلا را داشته باشد، می توان مراحل بازسازی ویلا و محوطه سازی و حتی ساخت آلاچیق و استخر را انجام داد. در ادامه شما را با مراحل بازسازی ویلا آشنا می کنیم.

بازدید از ویلا و بررسی شرایط

در ابتدا باید بازدید از ویلا انجام شود. شرایط ویلا از جمله مدت زمان ساخت، کیفیت دیوارها، سلامت تجهیزات داخلی و … در این مرحله مورد بررسی قرار می گیرند تا بتوان بهترین روش را برای بازسازی ویلا انتخاب کرد.

انتخاب سبک دکوراسیون

بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا با یک سبک دکوراسیون خاص انجام می شود. لازم است که سبک مورد نظر برای بازسازی مشخص شود. در این مرحله بخش هایی از ویلا که نیاز به بازسازی دارند با توجه به نظر کارفرما و شرایط ویلا انتخاب خواهند شد.

تهیه مصالح ساختمانی

حال باید مصالح ساختمانی مورد نیاز برای بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی ویلا تهیه شوند. این مصالح مطابق با قرارداد و نظر کارفرما توسط تیم آرشام دکور یا خود کارفرما تهیه خواهند شد.

شروع کار بازسازی ویلا

در نهایت کار بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا با اعزام نیروهای کار به ویلا شروع می شود.

دکوراسیون داخلی ویلا

برای طراحی دکوراسیون داخلی ویلا، می بایست در ابتدا سبک دکوراسیون را مشخص کنید تا بر اساس آن اقدامات لازم را انجام دهید. در حال حاضر، دو سبک دکوراسیون داخلی برای طراحی ویلا وجود دارد که سبک مدرن و سبک کلاسیک هستند. البته سبک نئوکلاسیک نیز با ترکیب این دو سبک اصلی، ظاهری بسیار شیک و لوکس دارد. در ادامه بیشتر با مشخصات این دو سبک برای بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا آشنا می شوید.

سبک مدرن برای طراحی داخلی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا به سبک مدرن، چند سالی است که محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. اکثر ویلاهایی که به تازگی بازسازی شده اند، دارای این سبک دکوراسیون می باشند. دکوراسیون داخلی ویلای مدرن، به سادگی طراحی می شود. هزینه طراحی دکوراسیون داخلی ویلا با این سبک نیز به دلیل سادگی آن پایین تر است. رنگ های قالب در این سبک دکوراسیون، رنگ های روشن مانند سفید، کرم و طوسی است.

سبک کلاسیک برای طراحی داخلی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا به سبک کلاسیک، زیبایی ویلا را چندین برابر می کند. بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا به سبک کلاسیک می تواند باعث فاخر و سلطنتی نشان دادن ویلای شما شود. برخلاف سبک مدرن، در سبک کلاسیک از رنگ های تیره، گرم و سنگین استفاده می شود. به طور مثال، رنگ قهوه ای، رنگ زرشکی و رنگ های گرم این چنینی در این سبک کاربرد زیادی دارند. همچنین از مصالح طبیعی مانند سنگ، چوب و … برای طراحی دکوراسیون داخلی ویلا به سبک کلاسیک استفاده می شود.

زمان مناسب بازسازی ویلاهای قدیمی

اگر قصد بازسازی ویلاهای قدیمی را دارید، باید در ابتدا بررسی کنید که سطح خرابی ویلاهای قدیمی چقدر است و باید از چه خدماتی برای بازسازی ویلاهای قدیمی استفاده کنید. بهترین زمان برای بازسازی ویلاهای قدیمی، فصل تابستان و بهار است. روزهای سرد سال می توانند مشکلات زیادی را در حین ساختمان سازی به وجود آورند و در اکثر مواقع ممکن است پروژه بازسازی به دلیل بارش برف و باران و یا سردی هوا متوقف شود.

البته معمولا به دلیل اینکه بازسازی ویلاهای قدیمی به صورت داخلی انجام می شود، محدودیت خاصی برای انتخاب زمان نخواهید داشت. چرا که می توان بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا را در هر شرایط آب و هوایی در داخل انجام داد. اما اگر قصد دارید در کنار بازسازی داخل ویلاها، نمای بیرونی و محوطه خارجی را نیز بازسازی کنید، بهتر است که این اقدامات را در روزهای گرم سال انجام دهید.

هزینه های بازسازی و دکوراسیون ویلا

هزینه بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا تحت تاثیر عوامل بسیار متنوعی است که حتما باید به آن ها توجه داشته باشید. اولین عامل، نوع سبک دکوراسیون داخلی است. معمولا به دلیل اینکه از مصالح ساختمانی لوکس برای دکوراسیون داخلی کلاسیک ویلا استفاده می شود، هزینه بازسازی و دکوراسیون ویلا به سبک کلاسیک بیشتر از مدرن است. با این حال نمی توان به صورت 100 درصد در مورد این موضوع صحبت کرد. اما نوع مصالح ساختمانی استفاده شده روی هزینه بازسازی ویلا تاثیر بسیار زیادی دارند.

حجم کار و همچنین میزان قدمت ویلا نیز روی هزینه های بازسازی و دکوراسیون ویلا تاثیر می گذارند. بدیهی است که هر چقدر ویلا قدیمی تر باشد، برای بازسازی آن نیاز به انجام اقدامات بیشتری است. به طور مثال ممکن است برای بازسازی ویلاهای قدیمی نیاز به تعویض لوله کشی و تجهیزات داخلی ساختمان نیز باشد. در چنین شرایطی هزینه بازسازی بسیار افزایش پیدا می کند. اما برای بازسازی سطحی، هزینه ها چندان بالا نیستند و می توانید با انتخاب مصالح ساختمانی ارزان تر هزینه ها را نیز کاهش دهید.

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با قیمت و زمان بندی پروژه با مشاورین ما در آرشام دکور تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم در اختیار شما قرار گیرد.

 خدمات بازسازی و دکوراسیون ویلا با آرشام دکور

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرشام دکور، از سال 1388 در این زمینه فعالیت کرده و نمونه کارهای زیادی نیز در زمینه بازسازی و دکوراسیون داخلی ویلا دارد. اگر قصد برون سپاری اقدامات مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی ویلا را دارید، می توانید با کارشناسان آرشام دکور در ارتباط باشید تا زمان بازدید از پروژه شما مشخص شود. پس از بازدید، مشاوره رایگان به شما ارائه می شود و می توانید پس از مشخص شدن هزینه تقریبی، قرارداد را برای بازسازی و دکوراسیون ویلا با ما ببندید. صفر تا صد بازسازی ویلا، محوطه سازی آن و حتی ساخت انواع آلاچیق و استخر در این شرکت قابل انجام خواهد بود.

خدمات ساخت ویلا در آرشام دکور

ساخت ویلا کلاسیک

ساخت ویلا کلاسیک

ساخت ویلا مدرن

ساخت ویلا مدرن

محوطه سازی، آلاچیق و استخر

محوطه سازی، ساخت آلاچیق و استخر

خرید زمین برای ویلا مسکونی

خرید زمین برای ویلا مسکونی

امتیاز دهید
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ