پرده چاپی

پرده یکی از اجزای مهم در طراحی دکوراسیون است که در صورتی که به درستی انتخاب شود تاثیر زیادی بر روی زیبایی و جذابیت خانه شما می گذارد. پرده چاپی پرده هایی پرطرفدار بوده که همواره به روز و پرفروش است. این پرده ها از کیفیت چاپ بالایی برخوردار بوده و ماندگاری آن بسیار زیاد می باشد.

پرده چاپی کتان

پرده های کتان چاپی از جمله پرده هایی است که تصاویری باکیفیت و جذاب را به مشتریان ارایه می دهد. این پرده ها در ابعاد مختلفی موجود بوده و به دلیل ضخامت بالا دیگر نیازی به آستر ندارد. این پرده ها در انواع مدل ها موجود بوده که از جمله پرفروش ترین آن ها می توان به پرده های چاپی کتان پانچی اشاره کرد. طرح و نقش این نوع پرده ها را می توان به صورت آماده انتخاب کرده و یا طرح مورد نظر خود را به صورت سفارشی بر روی آن چاپ نمایید.

پرده چاپی پانچی

این نوع پرده ها از جمله پرده های تزیینی فوق العاده مدرن و شیک است که به راحتی توانسته جایگاه ویژه ای را در بین خریداران و طراحان دکوراسیون پیدا کند. این نوع پرده ها با ورود به بازار ظاهر خانه را از حالت یکنواختی و بی روحی درآورده و چهره ای زیبا و مثبت را به خانه شما بخشیده است. چاپ عکس بر روی این پرده ها وضوح و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

پرده چاپی کودک

برای زیبایی اتاق کودک خود می توانید از این نوع پرده های مخصوص کودک استفاده کنید. این نوع پرده ها در طرح های مختلف و به صورت آماده در بازار موجود می باشد. همچنین شما می توانید عکس کودک خود را بر روی این پرده ها چاپ کرده و در اتاق کودک خود نصب کنید و چهره ای شیک و جذاب را به اتاق کودک خود ببخشید.

سفارش پرده چاپی

برای سفارش پرده ای زیبا برای خانه خود باید ابتدا طرح و عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس ابعاد پنجره را به صورت دقیق اندازه گیری نمایید. باید توجه داشته باشید که عکس انتخابی باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد تا در هنگام چاپ کیفیت آن افت نکند. همچنین برای ماندگاری پرده چاپی خود بهتر است که پرده خود را به مراکز معتبر سفارش دهید تا رنگ آن ماندگاری داشته و پس از مدتی بور نشود و کیفیت آن کاهش نیابد. ارشام دکور یکی از مراکز قابل اعتماد است که با خیالی آسوده می توانید پرده های خود را سفارش دهید.

قیمت پرده چاپی

این پرده ها به دلیل خاص و سفارشی بودن قیمت بالاتری نیز دارد. همچنین جنس و ابعاد مورد نیاز پارچه نیز تاثیر مستقیمی بر روی قیمتاین پرده ها می گذارد. مدل پرده های انتخابی شما نیز می تواند قیمت این نوع پرده ها را تغییر دهد. جهت اطلاع از قیمت دقیق این پرده ها می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با واحد فروش ما تماس حاصل نمایید.

نصب پرده چاپی

نصب این پرده ها کار سختی نبوده و به راحتی می توانید آن را بر روی آویزهای مخصوص پرده نصب کنید. این پرده ها قابل ست با دیگر عناصر موجود در فضا بوده و با نصب آن می توانید علاوه بر زیبایی، از حریم شخصی خانه خود نیز محافظت کنید.

از دیگر محصولات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کاغذ دیواری اقساطی ـ کابینت اقساطی ـ پرده اقساطی – لمینت پارکت اقساطی ـ بازسازی اقساطی _ کاغذ دیواری راهرو ـ کابینت ام دی اف ـ کابینت گلاس ترک ـ

امتیاز دهید
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ