بازسازی ساختمان

امروزه به دلیل هزینه های بالای ساخت و ساز و یا مشکلات خرید و فروش منزل، بازسازی بنا اقساطی بسیار متداول شده است. همانگونه که می‌دانید خانه اولین و بیشترین جایی است که شما در آن حضور دارید. مطمئنا نمی‌توانید منکر شوید که دکور، فضا، معماری و حتی اشیای خانه به شما انرژی مثبت یا منفی نمی­‌دهند.

بازسازی اقساطی

بازسازی بنا به معنای تعویض، مرمت و یا تغییر هر آنچه که در معماری یک ساختمان به کار رفته می­باشد. این کار به منظور بهتر شدن، استفاده راحت­تر، کاربرد بیشتر و یا عمر طولانی­تر بنا انجام می‌شود. یک بازسازی می‌تواند شما را از تخریب نه چندان دور ساختمان تان شما را نجات دهد. در بازسازی ها تمام سیستم‌های لوله کشی، سیم کشی، رنگ دیوار و کفپوش ها، سیستم های گرمایشی، سرمایشی و … مورد بررسی قرار می‌گیرد و بهترین حالت ممکن اجرا می‌شود.

تفاوت بازسازی و احیای بنا تنها در لفظ است و کارشناسان به حفظ آثار باستانی دارای ارزش قدمتی احیا می‌گویند و در غیر این صورت به آن بازسازی گفته می‌شود. به طور مسلم در خانه ای که شیک طراحی شده باشد و شادابی و طراوت از آن احساس شود، انسان آرامش و آسایش خواهد داشت.

اگر خانه شما از آن دست خانه هاست که لوله کشی هایش نشت کرده، دیوارش ترک دارد، سقفش چکه می‌کند و یا حتی نوردهی آن مناسب نیست یا رنگ آن دیگر مانند روز اول نیست به شما پیشنهاد می‌کنیم به فکر بازسازی بنا خود باشید.

بازسازی بنا با جدیدترین طراحی ها
بازسازی بنا با جدیدترین طراحی ها

مزایای بازسازی

بازسازی منزل شما در اولین قدم باعث می‌شود عمر آن طولانی تر شود. بسته به نوع بازسازی می‌توانید در میزان مصرف انرژی ها صرفه جویی کنید و در نتیجه پولتان پس انداز می‌شود.

زیبایی خانه و ایجاد محیطی با کاربری آسان­تر و دلچسب­تر باعث می‌شود زمانی که در بنا می‌گذرانید برایتان لذت بخش شود گویی که در منزلی جدید سکونت دارید. احتمالا در خانه تان فضاهایی هست که هیچ استفاده مفیدی از آن نمی‌کنید که به فضای مرده معروفند. بعد از بازسازی محیط به صورتی تقسیم می‌شود که بتوانید صد در صد سود را از محیط ببرید.

زمان مناسب برای بازسازی بنا

شایع ترین زمان برای بازسازی بنا زمانی است که کار از کار گذشته و ساختمان به طور کامل یا نیمه تخریب شده است. مانند زمان وقوع سیل، زلزله و یا بلایای طبیعی. اما به طور کلی بازسازی بنا هیچ زمان مشخصی نیاز ندارد و شما به محض اینکه احساس می­‌کنید ساختمان شما اگر طور دیگری طراحی می­‌شد برایتان مزایای بیشتری داشت، زمان مناسبی است که با آرشام دکور تماس بگیرید تا افتخار راهنمایی شما را داشته باشیم.

اگر محل کاری دارید که در شلوغی فرو رفته و نمی دانید چطور آن را سازمان دهی کنید بد نیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما بگوییم که چه امکانات نهفته ای پشت این مکان ساده وجود دارد. ما می‌توانیم با بازسازی بنا اقساطی با شرایط ویژه دکوراسیون محیط‌های مختلف را برایتان به زیباترین شکل عوض کنیم.

بازسازی بنا
بازسازی بنا اقساطی با کارشناسان مجرب آرشام دکور

چرا آرشام دکور را انتخاب کنید؟

تفاوتی ندارد که فقط بخواهید دکور ساختمان خود را عوض کنید یا اینکه بخواهید به صورت کلی استحکامات بنای خود را مرمت کنید، در هر حالت ما اماده خدمت رسانی به شما هستیم.  ما در کادر خود از بهترین و مجرب ترین افراد دارای عالی ترین مدارک و مهم تر از همه دارای ذهن خلاق استفاده می‌کنیم. ما در طول سال‌های خدمت رسانی خود با خوش قول بودن و مسئولیت پذیر بودن، ارائۀ کار با کیفیت، زیبا و شیک رضایت مراجعه کنندگان را جلب کرده ایم. کادر فنی ما در کوتاه ترین زمان نقشه دلخواه شما را طراحی می‌کند، نکات فنی و تغییرات را می‌یابد و با بهترین عملکرد آن را برای شما انجام می‌دهد. قول ما به شما لبخند زدنتان پس از دیدن نتیجه نهایی است. همچنین ما برای مراجعه کنندگان گرامی بازسازی بنا به صورت اقساطی را نیز فراهم کرده ایم.

بازسازی بنا با کاربری‌های مختلف
بازسازی بنا با کاربری‌های مختلف

بازسازی بنا اقساطی

بسیاری از افراد می‌خواهند خانه یا محل کار و اداره خود را بازسازی کنند اما عاملی که جلودار آن ها می‌شود مسائل مالی است. ما برای شما گزینه بازسازی بنا اقساطی را فراهم کرده ایم تا شما بدون هیچ گونه نگرانی به داشتن خانه ای زیباتر و آرامش بخش فکر کنید. اگر فکر می‌کنید بازسازی بنا همواره پول‌های کلان می‌خواهد و پر هزینه است در اشتباهید شما با صرف پول کمی نیز می‌توانید دستی به سر و روی خانه خود بکشید و خرابی‌ها را تعمیر کنید قبل از اینکه دیر بشود. آرشام دکور با ارائه خدمات در زمینه های دیگر نیز مانند اجرای کابینت اقساطی ، پارکت، کاغذ دیواری، آسمان مجازی، انواع پرده، قرنیز و به طور کلی هر چه به دکوراسیون داخلی مربوط باشد، با شما همراه خواهد بود.

انواع بازسازی

بازسازی با توجه به ساختمان، نیاز کارفرما و محیط در چند سطح مختلف انجام می‌شود. در سطح یک که هم کم هزینه تر است و مدت زمان کمتری صرف می‌شود گاهی در تیغه بندی تغییر صورت می پذیرد و با ایجاد دکوری جدید به هدف می رسیم. اما در سطح دو علاوه بر تغییرات سطح یک ما به بهبود و مرمت سیستم های تأسیساتی ساختمان احتیاج داریم. اما در سطح 3 استحکامات، مرمت و مقاومت سازی بنا انجام می‌شود و سپس تغییرات سطح دو و یک نیز انجام می‌شود.

سایت آرشام دکور خدماتی نظیر : دکوراسیون داخلی اقساطی ، پارکت لمینت اقساطی را نیز ارائه می دهد .

بازسازی بناهای اداری و مسکونی با آرشام دکور
بازسازی بناهای اداری و مسکونی با آرشام دکور
آرشام دکور
مشاوره رایگان
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ