دکوراسیون داخلی

آیا تا به حال به تغییر دکوراسیون داخلی خود فکر کرده اید؟ آیا تاکنون فکر کرده اید که امکان دارد تغییر دکوراسیون داخلی خود را اقساطی انجام دهید؟ محال است که به این قضیه فکر نکرده باشید که اگر شخص دیگری در خانه شما زندگی می‌کرد؛ او چگونه وسایل و دکور را می‌­چید. احتمالا شما هم وقتی طرح‌های زیبای نقاشی بر روی دیوار یا پارکت‌های مختلف را دیده اید با خود تصور کرده اید که اگر این طرح‌ها و رنگ‌ها را شما در خانه خود داشتید چه قدر خانه‌تان روح‌افزا می‌شد یا تغییر می‌کرد.

اگر می‌خواهید دست از فکر کردن بردارید و واقعا برای رسیدن به رویاها و تصورات خود قدمی بردارید بهتر است دست به کار شوید، کمی مطالعه کنید سبک مورد نظر خودتان را بپسندید. پول و سرمایه خود را جمع ببندید و با یک مشاور و طراح خوب و مناسب تماس بگیرید.

چرا به دکوراسیون داخلی نیاز داریم؟

هر خانه‌ای به مرور زمان فرسایش پیدا می‌کند. چرا که طبیعت همه چیز را می‌خواهد به روز اول باز گرداند. پس اگر می‌خواهید عمر خانه خود را حفظ کنید؛ خرابی‌ها را تعمیر کنید و خانه‌تان زیبا بماند احتیاج است که هر 10 یا 15 سال یک بار تعمیری اساسی انجام دهید و دستی به سر و روی خانه بکشید.

جدای از این حرف‌ها حتی اگر خانه‌تان نوساخت باشد ممکن است بخواهید تغییر کاربری بدهید و به عنوان محیطی اداری یا کارگاهی از آن استفاده کنید. یا حتی ممکن است بخواهید اتاقی را کم یا اضافه کنید. محل سرویس بهداشتی یا آشپزخانه را تغییر دهید یا پنجره ای را اضافه و کم کنید. یک دکوراسیون خوب و بازسازی مناسب می‌تواند به شما در تمام این موارد کمک کنید.

برای باور اینکه یک دکوراسیون صحیح چطور می‌تواند فضا را عوض کند، به خانه روح ببخشد و کاری کند که انگار فضا کاملا عوض شده و دیگر این مکان همان مکان قبلی نیست می‌توانید نمونه کارهای مجموعه ما، آرشام دکور را در سایت مشاهده کنید. نیاز به تغییر و طراحی دکوراسیون زمانی شدت می‌یابد که حس می‌کنید فضا برای‌تان کوچک است. در این صورت بهتر است به جای خرید یا اجاره یک مکان بزرگتر با یک طراح دکوراسیون مانند مجموعه آرشام دکور صحبت کنید تا به شما راهنمایی کنند.

دکوراسیون داخلی اقساطی
دکوراسیون داخلی اقساطی

مشاوره گرفتن از یک متخصص طراح دکوراسیون

اما برای طراحی دکوراسیون داخلی احتیاج به علم و دانش و تجربه بسیاری است. نورپردازی از کدام سمت است؟ هدف استفاده از فضا چیست؟ چند نفر در آن زندگی می‌کنند؟ تیرچه‌ها در کدام جهت‌اند؟ سیم کشی و لوله کشی آب و گاز در کجا قرار دارند؟ فضاهای مرده کجا هستند؟ چه استفاده مفیدی می‌توان از آن‌ها کرد؟ چه لوازمی می‌توانند ما را به هدف‌مان برسانند؟ هزینه‌ها تقریبا چقدر می‌شود؟ همه این‌ها نیاز به سال‌ها تحصیلات دارد که متخصصان طراحی دکوراسیون کاملا به آن‌ها واقف هستند و می‌توانند بهترین‌ها را برای شما فراهم و پیشنهاد کنند و شما سبکی که با نیازها و سلیقه شما مطابقت دارد انتخاب کنید.

دکوراسیون داخلی اقساطی

بدیهی است که هر چه قدر سرمایه شما بیشتر باشد از طرح‌های بهتر، لوازم و اجناس با کیفیت‌تر و دقیق‌تری برخوردار بشوید. همان مثل معروف که هر چقدر پول بدهید همان قدر آش می‌خورید. اما ما در مجموعه آرشام دکور می‌خواهیم سرمایه فعلی شما باعث نشود که رو به کیفیت پایین بیاورید و نتوانید به خانه رویایی خود برسید. به همین خاطر ما گزینه دکوراسیون داخلی اقساطی را برای شما روی میز نهاده‌ایم. به این ترتیب شما تنها با پرداخت نصف پول کلی و پرداخت اقساطی و ضمانت چک مابقی پول می‌توانید با خیال راحت به واقعیت پذیرفتن رویای خود فکر کنید. فشار مالی در هنگامی که خانه بسیار آسیب دیده است یا دچار سانحه شده بسیار زیاد است. دکوراسیون داخلی اقساطی کمکی است که ما دوست داریم برای شما انجام دهیم تا از ساختن و ترمیم منزل خود باز نمانید.

تغییر دکوراسیون داخلی اقساطی
تغییر دکوراسیون داخلی اقساطی

مجموعه آرشام دکور

ما در مجموعه خود افراد متخصص، با تجربه، با اخلاق و همچنین خلاق بهره‌مند شده‌ایم. علاوه بر اینکه شما با مجموعه ما می‌توانید از دکوراسیون داخلی اقساطی برخوردار شوید طراحان ما به شما بهترین طرح‌ها و چیدمان‌ها را به شما توصیه می‌کنند. یک دکوراسیون و چیدمان مناسب به فضا شکل‌های متفاوتی می‌دهد و باعث می‌شود طرز استفاده از فضا متفاوت شود. تمام استانداردها و قوانین چیدمان در طرح‌های ما رعایت می‌شود. ما به خوبی می‌دانیم که فضا و خانه به انسان انرژی منتقل می‌کند. همان طور که در یک اتاق نامرتب و شلوغ کسب تمرکز سخت می‌شود ولی در میزهای شلوغ خلاقیت بیشتر می‌شود. پس به ما اعتماد کنید و دکوراسیون داخلی خود را به ما بسپارید تا با توجه به سبکی که دوست دارید، سبک‌های ژاپنی، مدرن، کلاسیک، سنتی و … برای شما خانه رویایی‌تان را فراهم آوریم.

شما می‌توانید نمونه کارهای بیشتر و همچنین اطلاعات مفید و کاربردی بیشتری را در مقالات بازسازی اقساطی بنا و کابینت اقساطی و کاغذ دیواری اقساطی مشاهده کنید.

آرشام دکور
مشاوره رایگان
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ