پارکت لمینت اقساطی

آیا تا کنون پارکت لمینت اقساطی خریده‌اید؟ میزان تاثیر آن‌ها را در زیبایی ساختمان در‌نظر دارید؟ ساختمان یک اداره را تصور کنید. وقتی که وارد می­‌شوید اولین چیزی که شیک و مدرن بودن آن را به شما القا می‌کند چیست؟ وسایل لوکس؟ خیر کف و دیوار آن ساختمان. تصور کنید بهترین وسایل و زیباترین دکور را روی موزاییک‌های حیاط منازل پیاده کرده باشند. مطمئنا زیبا و دلنشین نیست بلکه ممکن است ناخوشایند نیز باشد. همین جریان برای منازلی که تمام کف آن با قالی و موکت پوشیده نمی‌شود نیز اهمیت دارد.

پارکت لمینت چیست؟

پارکت لمینت (Laminate flooring) پارکتی چند لایه است که در ساخت آن از ترکیب مواد مختلف من جمله چسب ملامین صمغ و چوب استفاده می‌شود و در کارخانه‌ها تحت فشار و فرآیندهای متفاوت به نحوی تولید شده‌اند که دارای تحمل فشار زیادی باشند و از استحکام خوبی برخوردار باشند.این پارکت‌ها در زیبایی و ایجاد دکوری زیبا و دلنشین استفاده می‌شوند. این پارکت لمینت‌ها اولین بار در سال 1970 میلادی ساخته و عرضه شد اما معایب زیادی داشت ولی به مرور زمان بعد از 20 سال توانستند سری اولی از پارکت لمینت‌هایی که دیگر از پارکت‌های چوبی بهتر بودند تولید کنند و همین باعث شد که مشتری‌ها و طرفداران این نوع پارکت لمینت‌ها بیشتر شود و جای پای خود را در بازار محکم کنند.

تچراپلاس
مغزیhdfایران
ضخامت8میلیمترAc4
مقاوم در برابر حرارتمقاوم در برابر سایش
قیمت مناسبمقاوم دربرابر رطوبت
پارکت لمینت اقساطی
هانتر
مغزیHDF ایران
ضخامت8میلمتر Ac3
پارکت لمینت اقساطی
فورال
پارافین خورده ایران تحت لیسانس ایتالیا
ضخامت 8میلیمتر Ac4
پارکت لمینت اقساطی
بالتیک وود
مغزیhdfلهستان
مقاوم دربرابر سایشAc4
مقاوم در برابر حرارتمقاوم در برابر رطوبت
 ضخامت 8 میلیمتر
پارکت لمینت
تکنوفلور
مغزیhdfایران
مقاوم در برابر سایشAc4
ضخامت 8میلیمتردانسیته باالی888
 مقاوم در برابر رطوبت
پارکت لمینت اقساطی
لاکچری
مغزیHDFایران –تحت لیسانس آلمان
روکش ضدخشضخامت 8میلی متر
AC4دانسیته 888
 کلیک ضد اب
پارکت لمینت اقساطی
Z4
مغزیHDFایران
ضدابAC3
 ضخامت 8 میلی متر
پارکت لمینت اقساطی
آرتا 
مغزیHDFایران
ضخامت8میلیمترAc4
قیمت مناسب5سال گارانتی
پارکت لمینت اقساطی

تفاوت پارکت لمینت با پارکت‌های چوبی در چیست؟ کدام بهتر است؟

پارکت‌های چوبی قدمتی بیشتر از پارکت‌های لمینت دارند. درست است که زیبایی و احساسی که آن‌ها القا می کنند خود طبیعت است اما مشکلات زیادی داشتند:

 • پارکت‌های چوبی نسبت به رطوب و آب بسیار حساس بودند.
 • راحت به وسیله اشیاء نوک تیز و برنده خراش بر می‌داشتند لذا نگهداری از آن‌ها سخت بود.
 • پارکت‌های چوبی با چسب فراوان و قوی به کف چسبیده می‌شدند پس خبری از برداشتن مجدد آن‌ها نبود. ودرصورت نیاز به تعویض باید به صورت کامل تخریب می‌شدند.
 • عایق صدای خوبی نیستند.
 • در آب و هواهای مرطوب احتمال خراب شدن پارکت‌های چوبی زیاد است.
 • پارکت‌های چوبی به صورت ذاتی مقداری لکه و تیرگی دارند که شاید بعضی‌ها آن را نپسندند و به آن به عنوان نوعی نقص نگاه کنند.
 • بعد از کار گذاشتن پارکت‌های چوبی نصاب‌ها آن‌ها را می‌سابیدند و لاک میزدند تا براق و درخشان و یک دست و صاف شوند. اما اگر به مرور زمان مشاهده کردید که این لاک‌ها از بین رفته‌اند مجددا باید آن‌ها را لاک زده و صیقل داده شوند.

اما پارکت‌های لمینت با برطرف کردن تمام این مشکلات توانستند در بازار شهرت خوبی برای خود دست و پا کنند.

 • پارکت‌های لمینت طرح‌های متنوع تری دارند اگر بخواهید طرح چوب و یا سنگ را می‌توانید روی آن‌ها داشته باشید.
 • پارکت‌های لمینت در مقابل آب و رطوبت حساس نیستند.
 • نحوه نصب پارکت‌های لمینت توسط شیارهایی به اسم کلید در هم جفت می‌شوند یعنی به صورت نر و ماده ساخته می‌شوند. پس نصب و همین طور جمع آوری آن‌ها بسیار راحت‌تر است و به کف ساختمان با چسب آسیبی نمی‌­رسد.
 • دوام زیادی دارند.
 • زیر پارکت‌های لمینت از فوم استفاده می‌شود که باعث می‌شود عایق بودن صدا تا حد زیادی افزایش پیدا کند.
پارکت لمینت اقساطی
پارکت لمینت اقساطی

پارکت‌های لمینت چقدر هزینه دارند؟

پارکت‌های لمینت که دوام و زیبایی را با هم دارند در رنج‌های متفاوتی عرضه می‌شوند و می‌توانید با هر سطح مالی که دارید بتوانید از آن‌ها بهره‌مند شوید. پایین‌ترین قیمت‌های پارکت لمینت بدون نصب تقریبا برابر با 100 هزار تومان برای هر متر است و با افزایش ویژگی‌های پارکت قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

پارکت لمینت اقساطی

اگر اکنون از پس هزینه‌های پارکت لمینت بر نمی‌آیید هیچ ایرادی ندارد و ناراحت نباشید. مجموعه آرشام دکور این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید به صورت اقساطی از پس هزینه بازسازی خانه خود بر آیید. آرزوی ما وجود دکوری زیبا و عالی در تک تک منازل ایرانی است. شما هم می‌توانید با استفاده از پرداخت اقساطی بازسازی ساختمان به رویای داشتن خانه‌ای زیبا و راحت برسید. باعث افتخار ما خواهد بود که بتوانیم با کمکی کوچک شما را در رسیدن به این رویا یاری کنیم.

برای توضیحات بیشتر درباره بازسازی اقساطی مطلب بازسازی بنا اقساطی را مطالعه بفرمایید.

ما در کادر خود از افراد متخصص، با تجربه، با مدرک بالا و مهم‌تر از همه صبور و خلاق استفاده کرده‌ایم. شما می‌توانید با کادر ما تجربه شیرینی برای بازسازی خانه خود داشته باشید. همچنین آرشام دکور می‌تواند بازسازی منازل شما را به صورت کامل در سطوح مختلف انجام دهد. من جمله بررسی اسکلت‌ها و مرمت جاهای آسیب دیده ساختمان. ما می‌توانیم با پیشنهاد انواع دکور‌ها برای افزایش استفاده شما از فضاهای مرده خانه به صد در صد استفاده مفید از محیطی که دارید برسید. مخصوصا مغازه‌ها و یا اداره‌هایی که ساختمان کوچکی دارند و همیشه در انبوهی از ابزار و یا شلوغی گم می‌شوند. اینکه خانه یا محل کار شما چه قدر می‌تواند مفید‌تر از چیزی که هست باشد بسیار هیجان‌انگیز است.

سایت آرشام دکور خدماتی نظیر : کابینت اقساطی ، دکوراسیون داخلی اقساطی  را نیز ارائه می‌دهد.

آرشام دکور
4.4/5 - (5 امتیاز)
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ