کمد و تخت خواب نئو کلاسیک شیک با چوب وکیوم شده

کمد دیواری نئو کلاسیک

کمد دیواری نئو کلاسیک متعلق به سبک دکوراسیون داخلی نئو کلاسیک است. این سبک از دکوراسیون، الهام گرفته از شیوه‌ها و تزئینات ساده و پیچیده است. در این سبک از طرح‌های دکوراتیوی سنتی و کلاسیک و در عین حال طراحی‌های مدرن با هم در آمیخته می شوند. کمد دیواری نئو کلاسیک ممکن است شامل الگوها و طرح‌های هندسی چوبی، اشکال خطی و موزائیکی و کتیبه‌سازی باشد؛ اما نه به پیچیدگی سبک کلاسیک و سنتی. همچنین، کمد دیواری نئو کلاسیک معمولاً از انواع چوب‌های پرطرفدار و با دوامی مانند طرح انزو، پولیشی، روکش وکیوم و ممبران بهره می گیرد و از انواع کمد های فوق لاکچری و گران قیمت می باشد.

نمونه کارهایی از کمد دیواری سبک نئو کلاسیک جدید

فرم ثبت سفارش

  خرید به صورت اقساطی

  شرایط خرید کمد دیواری اقساطی

  شرایط خرید کمد دیواری اقساطی فروشگاه آرشام دکور بسیار راحت می‌باشد و هر فردی با هر شرایطی می‌تواند انواع کمدها را به صورت قسطی از ما خریداری کید. برای اطلاع از شرایط خرید انواع کمد دیواری و شرایط پرداخت قسط آن می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته تا فروشندگان ما به صورت دقیق شما را از شریط پرداخت اقساط و زمان آن مطلع کنند.

  هنوز به ایده دلخواه نرسیدید؟ دیگر سبک های کمد دیواری ما را ببیید

  چنانچه کمد دیواری سبک نئو کلاسیک دقیقا آن چیزی نیست که شما را مشتاق به انتخاب کند، ما سبک های دیگری برای شما پیشنهاد می کنیم.

  کمد مدرن مدل ریلی

  در ساخت این نوع کمد دیواری خبری از طرح و برش عجیب و پیچیده نیست و انگار سادگی و یکنواختی دلیل شیک و لوکس بودن سازه است. هر چقدر تنوع رنگ‌ها در ساخت این کمد کمتر و طراحی هندسی آن ساده‌تر باشد، سبک آن به مدرن نزدیک‌تر است. این نوع کمد دیواری، دارای فضای جادار و هماهنگ با هر سلیقه‌ای است.

  کمد کلاسیک مدل لولایی

  سبک کلاسیک، سبکی از کمد دیواری است که دارای طرح‌ها و نقش‌های مخصوص به خود می‌باشد که کمد دیواری شما را خیلی زیباتر خواهد کرد. کمدهای کلاسیک را با توجه به فضایی که درون آن هستند، طراحی می‌کنند تا یک هماهنگی لازم و کامل با دیگر لوازم داشته باشد.

  مشاوره رایگان
  ×

  ارسال پیام در واتس‌اپ

  × واتس‌اپ