بهترین و پرطرفدارترین رنگ‌های کابینت های گلاس

کابینت های گلاس یکی از کابینت‌های آشپزخانه است، که بسیار پر کاربرد می‌‌باشد. این نوع کابینت از جنس ام دی اف است. روکش‌های پی وی سی آن باعث شده که ظاهری براق و مدرن داشته باشند. ظاهر ساده این نوع کابینت آن را برای اجرای کابینت مدرن بسیار مناسب میکند. البته سادگی این نوع کابینت باعث شده که با دکوراسیون اکثر خانه‌ها متناسب باشد. رنگ های کابینت های گلاس بسیار متنوع و دارای طیف گسترده است که می‌تواند همه سلیقه‌ها را در بر‌ گیرد. اما در میان این رنگ‌ها رنگ‍‌هایی هستند که به عنوان پرطرفدارترین رنگ هایگلاس شناخته می‌شوند.

پرطرفدارترین رنگ های کابینت های گلاس

نمونه ترند 2024 از نمونه کارهای آرشام دکو به رنگ سبز و قهوه ای بسیار زیبا:

کابینت تلفیقی پله ای های گلاس و روکش چوب دو رنگ سبک مدرن

همانطور که می‌دانید رنگ‌ها به دلیل خصوصیات قابل توجه و تاثیر مستقیمی که بر روی دکوراسیون آشپزخانه می‌گذارند، نه تنها می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند، بلکه عالی و خوب به نظر می‌رسند. این مدل کابینت‌ها در طیف وسیعی از انواع کابینت تک رنگ و کابینت دو رنگ مانند رنگ‌های تیره و روشن مانند سفید قهوه ای و رنگ‌های خنثی مانند سفید طوسی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. قدرت بالای بازتابش نور از مهمترین ویژگی‌های هایگلاس به شمار می‌آید، که باعث محبوبیت زیاد آن شده است.

مشاهده جدید ترین مدل ها: کابینت های گلاس

سفید از بهترین رنگ های کابینت های گلاس

رنگ سفید برای کابینت هایگلاس سبک مدرن

کابینت های گلاس سفید یو شکل سبک مدرناگر آشپزخانه شما کوچک است و قصد دارید که آن را به  آشپزخانه‌ای مدرن و دلباز تبدیل کنید، در انتخاب کابینت های گلاس سفید به هیچ عنوان تردید نکنید. کابینت هایگلاس سفید آشپزخانه را بزرگتر و روشن‌تر و حتی زیباتر می‌کند. ظاهر براق کابینت هایگلاس آشپزخانه را بسیار مدرن می‌کند. نکته مثبت دیگر کابینت هایگلاس سفید این است که بیشتر با رنگ‌های پرطرفدار ترکیب‌های زیبایی را ایجاد می‌کند. از رنگ سفید در آشپزخانه‌هایی که فاقد پنجره و نورگیر هستند، به راحتی قابل استفاده می‌باشد. کابینت های گلاس سفید خیلی راحت با هر جنس رنگ کفپوشی ست می‌شود.

جدید ترین نمونه ها: کابینت سفید

کابینت های گلاس کرم

کابینت هایگلاس کرم

رنگ کرم از ویژگی‌های رنگ سفید برخوردار است. ولی این رنگ گرمای بیشتری دارد. این نوع رنگ از کابینت هایگلاس برای افرادی که دوست دارند، حس آرامش و روشنی را در آشپزخانه خود تجربه کنند، یک گزینه درست و حسابی است. اگر دوست ندارید که از این رنگ به عنوان تک رنگ در آشپزخانه خود استفاده کنید، می‌توانید آن را با رنگ‌های آبی، سفید، قهوه‌ای تیره و طلایی ترکیب کنید و از تماشای آن در هر لحظه لذت ببرید.

لینک مفید: رنگ بندی کابینت های گلاس

کابینت های گلاس مشکی

رنگ مشکی برای کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید مشکی در سبک مدرنکابینت های گلاس مشکی به ندرت به تنهایی برای آشپزخانه استفاده می‌شود. اما ترکیب آن با رنگ‌های دیگر بسیار متداول است. این رنگ معمولا با کابینت هایگلاس سفید و روشن به کار برده می‌شود. در انتخاب کاشی‌های بین کابینتی و  دیوارها باید به رنگ و جنس آن توجه شود. انتخاب رنگ روشن به عنوان دیوارپوش آشپزخانه و کاشی می‌تواند تضاد رنگ زیبایی را به وجود آورد.

کابینت هایگلاس طوسی و خاکستری

کابینت های گلاس خاکستری طوسی

یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین رنگ های کابینت های گلاس ، رنگ طوسی می‌باشد. طوسی رنگی خنثی است که به آسانی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌گردد و با سبک‌های متعدد آشپزخانه همخوانی دارد. اگر فکر می‌کنید که دیدن این رنگ به مدت طولانی شما را خسته و کسل می‌کند، بهتر است از رنگ‌های گرم و سرد مثل زرد و آبی به عنوان ترکیب رنگ طوسی استفاده کنید و ترکیبی بسیار جذاب به وجود آورید.

جدید ترین مدل ها: کابینت سفید طوسی

کابینت های گلاس سفید قهوه‌ای

نمونه کابینت های گلاس و ام دی اف برجسته سفید قهوه ای در سبک مدرناین نوع رنگ کابینت از جمله رنگ‌های گرم و لذت بخش است، که حس و  حال طبیعت را به شما القا می‌کند. این رنگ‌ها به خانه شما جانی دوباره می‌دهند و برای آشپزخانه بسیار مناسب هستند. ترکیب رنگ کابینت هایگلاس گرم و کابینت های گلاس قهوه‌ای در آشپزخانه بسیار قشنگ به نظر می‌رسد. البته ممکن است، رنگ قهوه‌ای تیره محیط آشپزخانه را کمی دلگیر کند. اما این انتخاب به سلیقه شما بستگی دارد. البته کابینت هایگلاس قهوه‌ای در طیف‌های بسیار گسترده‌ای در بازار موجود هستند. از کابینت قهوه‌ای روشن تا تیره همگی جزو رنگ‌های پرفروش هستند.

جدید ترین نمونه ها: کابینت سفید قهوه ای

کابینت های گلاس قرمز از خاص‌ترین رنگ های کابینت های گلاس

رنگ های کابینت های گلاس

رنگ قرمز در کابینت هایگلاس یکی دیگر از رنگ‌های پرطرفدار می‌باشد که شادابی و انرژی خاصی به آشپزخانه شما می‌دهد. این مدل و رنگ کابینت برای آشپزخانه بزرگ و مدرن گزینه بسیار خوبی است. البته رنگ قرمز برای طولانی مدت انتخاب خوبی نیست و ممکن است شما را دلزده کند. پس بهتر است با رنگ‌های دیگری مثل سفید و مشکی ترکیب شود.

کابینت هایگلاس بژ

کابینت یو شکل های گلاس سفید کرم (بژ) سبک مدرنرنگ بژ به دلیل تم متفاوتی که به آشپزخانه می‌دهد، با رنگ‌های زیادی مثل سفید، قرمز، آبی و قهوه‌ای می‌تواند ترکیب شود. رنگ بژ را هم به عنوان بهترین رنگ کابینت هایگلاس می‌توان نام برد. رنگ بژ بر روی هر کابینتی چه مدرن چه کلاسیک زیبایی و عملکرد خوبی دارد.

کابینت طرح چوب

نمونه کابینت تلفیقی مدرن مینیمال با های گلاس ای جی تی، ام دی اف فرامید برجسته، رنگ پلی اورتان و پولیشکابینت طرح چوب، نیز ار بهترین رنگ های کابینت های گلاس است. این طرح یک ایده بسیار خوب برای افرادی است که به طبیعت و مصنوعات چوبی علاقه دارند. آشپزخانه‌هایی که با طرح چوب دکور شدند، احساس گرما و آرامش و صمیمیت خاصی به شما می‌دهند.

جدید ترین مدل ها: کابینت قهوه ای

کابینت های گلاس نارنجی

کابینت هایگلاس نارنجی

شاید این رنگ کابینت سلیقه هر  شخصی نباشد. اما افراد زیادی هستند که از داشتن آن لذت می‌برند. اگر کابینت های گلاس نارنجی را از نزدیک دیده باشید، متوجه می‌شوید چرا این رنگ از بهترین رنگ های کابینت  های گلاس می‌باشد. رنگ نارنجی از رنگ‌های گرم به حساب می‌آید که ایجاد شادی و هیجان در بیننده می‌کند. اگر تصور کردید که کابینت‌های یکدست نارنجی کمی تند و زننده هستند، آن‌ها را با رنگ‌های دیگر مانند سفید ترکیب کنید.

کابینت های گلاس سبز

کابینت های گلاس سبزرنگ سبز نماد طبیعت است. شما می‌توانید از این رنگ به صورت یکدست یا ترکیب رنگ سفید استفاده کنید. ترکیب سفید و سبز یک رنگ زیبا و دوست داشتنی را به آشپزخانه شما می‌دهد. هایگلاس سبز ایده خوبی برای سبک‌های کلاسیک و سنتی نیست. هرچند که باز هم به سلیقه شما بستگی دارد.

جمع بندی

همانطور که در بالا اشاره کردیم رنگ های کابینت های گلاس تنوع بسیار بالایی دارند. ولی به دلیل خاص بودن مورد پسند همگان نیست. اگر در انتخاب رنگ سردرگم هستید و یا نمی‌دانید کدام یک از کابینت های ممبران یا هایگلاس را انتخاب کنید، می‌توانید از آرشام دکور مشاوره و راهنمایی بخواهید.

آرشام دکور خدمات مختلفی از جمله طراحی، ساخت و نصب انواع کابینت های گلاس در سبک های مختلف را به زیبایی اجرا می‌کند. این مجموعه برای رفاه حال مشتریان گرامی خود خدمات خود را به صورت اقساطی ارایه می‌کند و این بهترین گزینه برای افرادی است که بودجه کمی در اختیار دارند.

بیشتر بخوانید:

مزایا و معایب کابینت های گلاس

کابینت های گلاس یا ام دی اف

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

16 − 11 =

نوشتهٔ پیشین
خانه‌ام را بازسازی کنم یا نوسازی؟ 
نوشتهٔ بعدی
کاغذ دیواری نانوون چیست و چه مزایایی نسبت به دیگر کاغذ دیواری‌ها دارد؟
×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ