آرشام دکور

کابینت تمام چوب

کابینت تمام چوب که به کابینت‌های چوبی معروف است از جمله کابینت‌های کلاسیک به شمار می رود. میزان کیفیت کابینت‌های چوبی به نوع چوب‌های به کار رفته در آن بستگی دارد. از جمله چوب‌های مورد استفاده در این کابینت‌ها می توان به چوب درخت بلوط و راش اشاره کرد. کابینت های تمام چوب از قدیمی ترین و پرطرفدارترین کابینت‌های موجود در بازار به شمار می رود. این کابینت‌ها به دلیل متریال اصلی آن که چوب می باشد باعث نزدیکی به طبیعت می شود.

کابینت‌های چوبی این قابلیت را دارد که طرح و نقش مورد نظر بر روی آن حکاکی شود. این کابینت‌ها به دلیل استحکام بالا عمری طولانی داشته و ماندگاری بالایی دارد. درهای این کابینت‌ها به راحتی با هم تراز شده و سر و صدای اضافی ایجاد نمی کند.

قیمت کابینت چوبی

از آن جا که چوب متریال ارزانی نیست، کابینت‌های چوبی دارای قیمت بالایی است. قیمت‌های کابینت‌های چوبی مطابق با متراز آنها محاسبه می شود. همچنین نوع چوب استفاده شده در ساخت این نوع کابینت‌ها نیز بر روی قیمت کابینت‌های تمام چوب تاثیرگذار است.

مزایای کابینت‌های تمام چوب

کابینت‌های چوبی این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا طرح و نقش مورد نظر خود را بر روی این کابینت‌ها حکاکی کنند.

در کابینت‌های تمام چوب دست طراحان و استادکاران به دلیل قدرت و تراکم بالا چوب برای کنده کاری عمیق نیز باز می باشد.

وزن پایین این کابینت‌ها حمل و نقل را برای افراد آسان کرده است.

کابینت‌های چوبی پیچ خور خوبی دارد و درب آنها به آرامی باز و بسته می شود.

از دیگر مزایای کابینت‌های چوبی تنوع در طرح و رنگ بوده که قابل ست با دیگر اجزای آشپزخانه است.

تراکم بالای این کابینت‌ها مانع از نفوذ جذب آب به درون خود می شود.

مقاومت و استحکام بالا از دیگر مزایای این کابینت‌ها به شمار می رود.

روکش موجود بر روی این کابینت‌ها تعمیر و نگهداری آنها را آسان کرده است.

خرید کابینت تمام چوب

برای خرید کابینت‌های چوبی باید ابتدا نوع چوب به کار رفته در ساخت آنها را در نظر بگیرید. این کابینت‌ها را می توانید به صورت سفارشی خریداری کرده و بر روی آن طرح و نقش مورد نظر خود را حکاکی نمایید. شرکت طراحی دکور ارشام دکور دارای طراحان و استادکارانی ماهر و باسلیقه بوده و می توانند باکیفیت ترین و زیباترین کابینت‌ها را بر اساس نوع دکوراسیون ساختمان در اختیار شما قرار دهند.

رنگ کابینت تمام چوب

کابینت‌های چوبی اغلب به رنگ‌های قهوه ای سوخته و قهوه ای روشن می باشد ولی می توان آنها را به رنگ‌های مختلف نیز رنگ آمیزی کرده و با دیگر اجزای آشپزخانه و دکوراسیون‌های خانه هماهنگ نمود.

آرشام دکور خدمات خرید اقساطی کابینت  و بازسازی اقساطی هم ارائه می دهد که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده نمائید.

از دیگر محصولات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کابینت ام دی اف ـ کابینت گلاس ایرانی ـ کابینت ممبران ـ کابینت گلاس ترک ـ کابینت نئوکلاسیک ـ کابینت پولیشی و پلی اورتان _ پرده اقساطی _ پرده دی کی ـ پرده پانچی ـ پرده چاپی ـ پرده شید رول ـ پرده سیلوئت _ لمینت پارکت اقساطی 

Visit-and-Consulting

بازدید و مشاوره حضوری رایگان

بازدید رایگان از آشپزخانه شما توسط کارشناسان ما انجام می شود و شما می‌توانید از مشاوره‌ی حضوری رایگان آن‌ها، قبل از کابینت کردن آشپزخانه‌تان در مورد انتخاب طرح و مدل کابینت آشپزخانه‌تان بهره‌مند شوید.
Designing-3d

طراحی ۳ بعدی رایگان

پیش از آماده شدن آشپزخانه‌تان، در آن قدم می‌زنید. ما با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای به‌روز و حرفه‌ای و طراحان هوشمند و خلاق به شما کمک می‌کنم بهترین انتخاب را برای کابینت آشپزخانه‌تان داشته باشید.
Changes

اعمال تغییرات

ضمن داشتن آشپزخانه‌ای استاندارد و ارگونومیک که تمام نکات در آن رعایت شده است، طراحان ما از ایده‌های اجرایی شما در فرآیند طراحی بهره می‌گیرند. ما در تمام‌مسیر، برای داشتن آشپزخانه‌ی رؤیایی، در کنارتان خواهیم بود.
Excellent-quality

کیفیت ممتاز

ما با رعایت اصول و استانداردهای جهانی، متناسب با سلیقه‌ها و عادت‌های شما و با ارائه بهترین راه‌حل‌ها و انتخاب باکیفیت‌ترین متریال و یراق‌آلات، کیفیتی ماندگار را در اختیار شما می‌گذاریم.
Transparent-prices

قیمت‌های شفاف

بسیار پیش می‌آید که قیمت اعلام شده توسط کابینت ساز در ابتدای کار با قیمت تمام شده برای شما مغایرت دارد! در آرشامکور شما می‌توانید قبل از ثبت سفارش چگونگی برآورد هزینه‌ها را ببینید و تمامی خدماتی که دریافت خواهید کرد نیز ریزبه‌ریز در صورت‌حساب نهایی شما درج می‌شود.
Precise-timing

زمان بندی دقیق

علاوه بر زیبایی و کارایی و خلاقیت در اجرا، مهم است که طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه شما در موعد مقرر انجام گیرد. کابینت آشپزخانه خود را در کم‌تر از ۱۰ روز کاری و تا قبل از تاریخ مقرر و ثبت‌شده در قرارداد تحویل بگیرید.