آرشام دکور

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری اتاق کودک با طرح‌های گوناگون و جذاب خود به سادگی توانسته دکوراسیونی شیک و دوست داشتنی برای کودکان ایجاد کند. در انتخاب طرح کاغذ دیواری باید به جنسیت و سن کودک نیز توجه کنید و رنگ و طرحی مناسب را خریداری کنید. در هنگام خرید کاغذ دیواری باید توجه زیادی به جنس آن کنید. از جمله اصلی ترین ویژگی‌های این کاغذهای دیواری قابل شستشو بودن آن می باشد. قابل شستشو بودن کاغذ دیواری بسیار مهم است زیرا کودکان ممکن است بر روی آنها نقاشی کرده و یا به روش‌های دیگر آن را کثیف کنند و شما می توانید به راحتی و با استفاده از یک دستمال آن را تمیز کنید.

چرا برای اتاق خواب کودک از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟

کاغذهای دیواری دارای طرح‌های مختلفی است و شما می توانید با توجه به سن و جنسیت کودک خود طرحی مناسب را انتخاب کنید. همچنین این کاغذ دیواری‌ها از دیوارهای شما در برابر ضربه محافظت می کند. همان طور که می دانید کودکان در سن خاصی علاقه مند هستند که بر روی دیوارهای اتاق خود نقاشی کنند و وجود کاغذ دیواری باعث می شود که دیوارهای اتاق سالم باقی بماند. علاوه بر آن کاغذهای دیواری باعث می شود که ذهن کودک شما تقویت شود واتاق کودک از حالت کسل کننده خارج شده و کودکی شاد داشته باشید.

طرح و رنگ اتاق کودک

طرح اتاق کودک باید مطابق با سن کودک انتخاب شده و استاندارهای لازم در آن رعایت شود. کاغذهای دیواری دارای طرح‌های دخترانه و پسرانه بوده و شما می توانید به صورت آزادانه و بدون هیچ مشکلی آنها را خریداری کنید. از جمله طرح‌های اتاق کودک می توان به شخصیت‌های کارتونی، گل، طرح‌های سه بعدی، چهره و … اشاره کرد. همچنین شما می توانید طرح کودک دلبند خود را بر روی این کاغذهای دیواری چاپ کنید که این ویژگی باعث پرطرفدار شدن کاغذهای دیواری شده است. شما می توانید با مراجعه به سایت ارشام دکور انواع مدل‌های کاغذ دیواری  را مشاهده کرده و مطابق با سلیقه و دکوراسیون خود طرحی مناسب را برای اتاق کودک خود خریداری کنید.

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کاغذهای دیواری اتاق خواب از متریال های مختلفی ساخته شده است. توصیه می شود برای خرید کاغذ دیواری اتاق خود کمی هزینه کرده و محصولی باکیفیت را خریداری کنید. کاغذ دیواری خواب کودک باید قابل شستشو بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و نفوذ آب داشته باشد. همچنین متراژ کاغذهای دیواری، طرح آن، مدل کاغذ دیواری و … بر روی قیمت کاغذ دیواری تاثیر می گذارد.

نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری کار آسانی نبوده و دقت زیادی لازم دارد. برای نصب کاغذ دیواری بهتر است که از افراد متخصص و باتجربه کمک بگیرید تا مراحل نصب به درستی انجام گیرد. در صورتی که نصب کاغذ دیواری به افراد غیرمتخصص سپرده شود ممکن است که در زیر آن حباب ایجاد شده و باعث افت کیفیت کاغذ دیواری شود و ظاهر زیبای آن را از بین ببرد.

خرید کاغذ دیواری اتاق کودک :

کاغذهای دیواری طرح‌های بسیار زیاد و متنوعی دارد و شما می توانید با مراجعه به سایت آرشام دکور انواع مدل‌های کاغذ دیواری را مشاهده کنید. تمامی کاغذهای دیواری موجود در سایت ارشام دکور قابل شستشو بوده و جنسی بسیار عالی دارد. همچنین این افراد متخصص در طراحی دکوراسیون بوده و می توانند بهترین طرح را برای اتاق کودک به شما پیشنهاد دهند.

از دیگر خدمات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کاغذ دیواری اقساطی ـ بازسازی اقساطی ـ کاغذ دیواری اتاق خواب ـ کاغذ دیواری راهرو ـ کاغذ دیواری پذیرایی ـ کاغذ دیواری چاپی _ پرده اقساطی _ پرده دی کی ـ پرده پانچی ـ پرده چاپی ـ پرده شید رول ـ پرده سیلوئت _ لمینت پارکت اقساطی _ خرید اقساطی کابینت

×

ارسال پیام در واتس‌اپ

× واتس‌اپ