کاغذ دیواری چاپی

آرشام دکور

کاغذ دیواری چاپی

کاغذ دیواری چاپی از دسته پرطرفدارترین کاغذهای چاپی موجود در بازار محسوب می شود. کاغذ دیواری می تواند شامل دو عنصر گرافیک و متن و یا ترکیبی از این دو باشد که در هر دو صورت می تواند سطح دیوار شما را جذاب و چشم نواز کرده و با دیگر بخش‌های خانه متمایز کند. از پوسترهای دیواری می توان علاوه بر زیبایی و تنوع در دکوراسیون، به عنوان تبلیغات نیز استفاده کرد.

چاپ کاغذ دیواری به دلیل ویژگی‌های خاصی نظیر قابل شستشو بودن، قیمت مناسب، تنوع در طرح و رنگ، چاپ مقاوم و ماندگار، بدون بو و حساسیت، پایدار در مقابل نور و … سفارش زیادی را در بازار دارد. از این کاغذهای دیواری می توانید در مکان‌های مختلفی مانند، سالن پذیرایی، اتاق خواب، مهد کودک‌ها، مدرسه‌ها، شرکت‌های تبلیغاتی و … استفاده کرد.

انواع چاپ کاغذ دیواری

  • چاپ کاغذ دیواری ساده

کاغذهای دیواری ساده تنوع رنگی بالایی داشته و به راحتی می توان آن را با سایر دکوراسیون‌ها ست کرد. این مدل کاغذ دیواری قابل شستشو بوده و به راحتی می توان آن را تمیز نمود. بر روی این نوع کاغذ دیواری می توان لوگو و برند و یا شعار تبلیغاتی خود را چاپ کرده و باعث شناخته شدن شرکت خود شوید.

  • چاپ کاغذ دیواری چسبدار

کاغذهای دیواری چسبدار به راحتی قابل نصب بر روی انواع مکان‌ها نظیر شیشه، کاش، دیوار و … می باشند. این نوع کاغذ دیواری ضد آب بوده و رنگ دیوار شما را از بین نخواهند برد. شما می توانید با انتخاب اندازه آن طرح مورد نظر خود را بر روی آن چاپ کنید.

  • چاپ کاغذ دیواری بافت دار

کاغذهای دیواری چاپی بافت دار گزینه ای مناسب برای دیزاین واحدهای اداری و مسکونی به شمار می رود. این نوع کاغذ دیواری رنگ ثابتی داشته و مقاومت بالایی در برابر نور و حرارت دارد. شما می توانید طرح مورد نظر خود را بر روی این کاغذ دیواری نصب کرده و در هر محیطی آن را نصب کنید.

قیمت چاپ کاغذ دیواری

کاغذهای دیواری چاپی به دلیل سفارشی بودن هزینه بیشتری را به دنبال دارد. برای ماندگار شدن طرح و رنگ این نوع کاغذ دیواری باید از مرغوبترین و باکیفیت ترین کاغذها استفاده کرد. کیفیت چاپ نیز بر روی قیمت این نوع کاغذ دیواری تاثیر بسیار زیادی دارد به همین دلیل بهتر است که کاغذ دیواری و طرح مورد نظر خود را به مراکز معتبر سفارش دهید. یکی از بهترین و معتبرترین مراکز در زمینه چاپ انواع طرح‌ها بر روی کاغذ دیواری طراحان دکوراسیون ارشام دکور می باشد.

نصب کاغذ دیواری

برای نصب کاغذ دیواری متناسب با نوع و جنس کاغذ دیواری زیرسازی خاصی را نیاز دارد. پس از انجام زیرسازی مناسب، نوع قرار دادن کاغذ دیواری بسیار مهم است زیرا در صورتی که کاغذ دیواری به درستی بر روی دیوار قرار نگیرید حباب‌هایی در زیر آن ایجاد می شود که باعث افت کیفیت کاغذ دیواری شده و ظاهری نامناسب به آن می بخشد.

نحوه سفارش کاغذ دیواری چاپی

برای سفارش کاغذ دیواری باید ابتدا ابعاد محل نصب کاغذ دیواری را در نظر گرفته و سپس عکس و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که عکس انتخابی باید کیفیت مناسبی داشته باشد تا کیفیت آن افت پیدا نکند. بهتر است که زمنیه عکس و طرح مورد نظر شما با دکوراسیون فضای شما هماهنگ باشد تا جلوه ای زیبا به آن ببخشد. سپس می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با آرشام دکور تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

از دیگر خدمات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کاغذ دیواری اقساطی ـ بازسازی اقساطی ـ کاغذ دیواری اتاق خواب ـ کاغذ دیواری راهرو ـ کاغذ دیواری اتاق کودک ـ کاغذ دیواری چاپی _ پرده اقساطی _ پرده دی کی ـ پرده پانچی ـ پرده چاپی ـ پرده شید رول ـ پرده سیلوئت _ لمینت پارکت اقساطی _ خرید اقساطی کابینت