لمینت و کفپوش

لمینت و کفپوش

لمینت و کفپوش دو عنصر برای پوشاندن کف ساختمان می‌باشند. کفپوش‌ها همان طور که از نام آن‌ها پیداست پوشش دهنده کف بوده و شامل مواردی همچون موکت، سرامیک، سنگ، پارکت و … می‌شود که در متریال و نحوه نصب با یکدیگر متفاوت هستند. ولی لمینت‌ها خود نوع خاصی از کفپوش می‌باشند که امروزه بسیار پرطرفدار بوده و در اغلب ساختمان‌های شیک و مدرن از این محصول برای پوشاندن کف ساختمان استفاده شده است.

مزایای لمینت و کفپوش

  • ماندگاری بالا
  • نصب راحت و سریع
  • کیفیت عالی
  • ضد ضربه
  • ضد خراش
  • مقاومت بالا
  • قیمت مناسب
  • ظاهری شیک و مدرن

انواع کفپوش‌ها

در حالت کلی کفپوش‌ها را می‌توان به سه دسته زیر تقسیم بندی کرد.

کفپوش‌های سنگی که شامل سرامیک، موزاییک و کاشی است.

کفپوش چوبی که شامل تمامی کفپوش‌های ساخته شده از چوب است.

کفپوش پرزدار شامل فرش و موکت است.

استفاده از این کفپوش‌ها قدمت بالایی داشته و در طرح و رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود. کفپوش‌ها در برابر هر گونه ضربه مقاوم بوده و به راحتی می‌توان آن را شست.

لمینت

لمینت‌ها یکی از کفپوش‌های مدرن در ساختمان‌ها به شمار می‌روند. این کفپوش‌ها ضدآب بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و آب دارد. پیش از نصب لمینت‌ها در زیر آن فوم هایی قرار می‌گیرد که باعث عایق شدن این محصول در برابر حرارت و صدا می‌شود. لمینت‌ها قابل شستشو بوده و به راحتی می‌توانید آن را با انواع شوینده‌ها تمیز کنید.

لمینت‌ها از چند لایه الیاف چوب مصنوعی ساخته شده که ظاهر آن شبیه به پارکت است. این کفپوش‌ها ظرافت و زیبایی‌های چوب را داشته و باعث گرم و صمیمی شدن فضا می‌شود. لمینت‌ها مقاومت بالایی داشته و با نصب آن تغییر چشم گیری را در ساختمان خود شاهد خواهید بود.

خرید لمینت و کفپوش

برای انتخاب نوع کفپوش ساختمان خود باید ابتدا طرح‌ها و مدل‌های این محصول را مشاهده کرده و سپس محصولی دلخواه را خریداری کنید. لمینت‌ها و کفپوش‌ها محصولاتی پرکاربرد برای پوشاندن کف ساختمان می‌باشد. برای اطمینان از کیفیت کفپوش‌ها توصیه می‌شود که این محصول را از مراکز معتبر خریداری کنید.

نصب لمینت و کفپوش

برای نصب کفپوش‌ها و لمینت‌ها به زیرساز نیاز است و در صورتی که زیرسازی به درستی انجام نشود ممکن است که کفپوش‌ها پس از مدتی لق شود. بنابراین برای افزایش ماندگاری این محصول بهتر است که نصب آن را به افراد حرفه ای و با تجربه بسپارید.

قیمت لمینت و کفپوش

لمینت‌ها و کفپوش‌ها انواع مختلفی دارند و کیفیت‌ها و متریال‌های به کار رفته در هر کدام با دیگری متفاوت است. با توجه به این که کفپوش‌ها و لمینت‌ها در کف ساختمان قرار دارند باید کیفیت بالایی داشته باشند تا در برابر هر گونه ضربه و خراش از خود مقاومت نشان دهند.

آرشام دکور خدماتی نظیر : کاغذ دیواری اقساطی ـ کابینت اقساطی ـ پرده اقساطی _ پارکت لمینت اقساطی ـ بازسازی اقساطی را نیز انجام می‌دهد.