کاغذ دیواری پذیرایی

آرشام دکور

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی یکی از عوامل مهم در طراحی دکوراسیون پذیرایی شما محسوب می شود. پذیرایی بخشی از ساختمان است که در معرض دید و نظر همگان می باشد و از این رو دکوراسیون آن از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل باید در انتخاب کاغذ دیواری برای سالن خود بسیار دقت نمایید. کاغذهای دیواری در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی موجود بوده و شما باید مطابق با سبک دکوراسیون و دیگر عناصر موجود در پذیرایی خود طرح و رنگ مناسبی را برای کاغذ دیواری خود انتخاب کنید.

در هنگام انتخاب کاغذ دیواری بهتر است از رنگ‌های ترکیبی استفاده کنید و بخشی از پذیرایی را با یک رنگ تزیین کرده و در میان آن از رنگ ترکیبی استفاده نمایید. معمولا برای پذیرایی خود از طرح های شلوغ استفاده نمی کنند و یا تنها در قسمتی کوچکی از آن طرح‌های شلوغ به کار می برند.

طرح کاغذ دیواری پذیرایی :

کاغذ دیواری می تواند سالن شما را بزرگ تر نشان داده و آن را گرم و صمیمی کند به همین دلیل طرح و رنگ کاغذ دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است. پیش از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری برای خود ابتدا باید سبک پذیرایی خود را در نظر گرفته و رنگ آن را با سایر عناصر موجود در سالن نظیر فرش‌ها، مبل‌ها و … هماهنگ نمایید.

در هنگام انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری  باید دقت کنید که کاغذ دیواری هم رنگ مبل‌ها نباشد و یک تنالیته تیره به روشن و یا برعکس را ایجاد کند. به طور مثال رنگ‌های کرم، نسکافه ای، شیری و قهوه ای در کنار یکدیگر می توانید ترکیب زیبایی را به وجود بیاورد. ترکیب این رنگ‌ها برای دکوراسیون‌های مجلل مناسب بوده و برای مدرن شدن پذیرایی خود می توانید از رنگ‌های خنثی استفاده کنید.

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی :

کاغذهای دیواری جنس‌های مختلفی دارد و با توجه به این که رفت و آمد در سالن پذیرایی بیشتر است توصیه می شود که کاغذی را انتخاب کنید که قابل شستشو بوده و با ورود ضربه آسیب نبیند بنابراین باید هزینه بیشتری را برای خرید کاغذ دیواری سالن خود در نظر بگیرید. همچنین متراژ کاغذ دیواری، نوع، ضخامت و … نیز از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت کاغذ دیواری محسوب می شود.

نصب کاغذ دیواری :

نصب کاغذ دیواری مانند دیگر لوازم دارای اصول و قوانین مخصوص به خود می باشد که در صورتی که به درستی رعایت نشود می تواند باعث افت کیفیت کاغذ دیواری شود بنابراین بهتر است که نصب کاغذ دیواری را به افراد متخصص و باتجربه بسپارید.

ابعاد و ضخامت کاغذ دیواری :

کاغذهای دیواری ابعاد و ضخامت متنوعی دارند و شما باید با توجهه به متراژدیوارهای سالن خود متراژ کاغذ دیواری را انتخاب کنید. همچنین هر چه ضخامت کاغذ دیواری بیشتر باشد، کیفیت و مقاومت آن نیز بیشتر خواهد شد.

دلایل محبوبیت کاغذ دیواری :

  • سهولت و سرعت در نصب و اجرا
  • تنوع در جنس و طرح و رنگ
  • قابل شستشو بودن
  • استحکام بالا
  • قیمت مناسب
  • زیبایی و جذابیت
  • خرید کاغذ دیواری

در صورتی که قصد دارید تغییر و تحول زیادی در دکوراسیون خود ایجاد کنید و نمی خواهید که هزینه زیادی را برای این کار خرج کنید بهترین راه استفاده از کاغذهای دیواری می باشد. تنوع در طرح و رنگ کاغذ دیواری ممکن است شما را سردرگم کند به همین دلیل بهتر است پیش از مراجعه به بازار به سایت آرشام دکور مراجعه کرده و انوع مدل‌های کاغذ دیواری را مشاهده کرده و طرحی شیک و مناسب را انتخاب کنید.

از دیگر خدمات آرشام دکور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

کاغذ دیواری اقساطی ـ بازسازی اقساطی ـ کاغذ دیواری اتاق خواب ـ کاغذ دیواری راهرو ـ کاغذ دیواری اتاق کودک ـ کاغذ دیواری چاپی _ پرده اقساطی _ پرده دی کی ـ پرده پانچی ـ پرده چاپی ـ پرده شید رول ـ پرده سیلوئت _  خرید اقساطی کابینت _